Wątek dotyczący artykułu

Monberg we Wrocławiu dzięki Jędrzejakowi

Jesper Monberg niedawno zasilił szeregi zespołu Betard Sparty Wrocław. Udział w tym miał jego aktualny kolega z drużyny.

przeczytaj cały artykuł

Dau

Wstyd sie przyznac ale regulamin finansowy moze spowodowac powrot Janowskiego a wiec i zwiekszenie frekwencji...w sytuacji, gdy zawodnik zarabia wszedzie tak samo to powrot zawodnikow do swoich macierzystych klubow jest bardzo realny. Sparta potrzebuje rodzimych riderow jak wody, jednak ubolwem jakim kosztem dla calej dyscypliny moze skonczyc sie wprowadzenie tego gniota. Rozumiem ze Krysia "musi" glosowac za regulaminem finansowym bo nie ma innego sposobu na ratowanie speedwaya we Wroclawiu. Rok sie przemeczymy, zawodnicy wroca na stare smieci, kibice powroca na stadion a potem napisza nowy regulamin pod nowe problemy klubowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
szogun

Dobre. Wlasnie to sa dylematy czlowieka czarnego sportu. Dzieki temu ze wprowadzą chory regulamin, Sparta ma szanse na lepsze jutro. Tylko ciekawe jakie bedzie pojutrze, ale juz nie tylko dla Sparty, ale całego żużla?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dau

nie przypominam sobie by Wroclaw komukolwiek zalegal z pieniedzmi (jesli sie myle prosze o sprostowanie), pozatym przeciez regulamin finansowy, forsowany przez udzialowcow ekstraligi, poprawi wydolnosc finansowa kazdego klubu :> a co do samego Janowskiego to przeciez tyle sie napocila pani prezes w poprzednich latach by go zatrzymac i chyba nawet pomagala znalezc sponsora indywidualnego (nie mam pewnosci). Wiec mysle ze przy nowym regulaminie ta kwestia bylaby teoretycznie latwiejsza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Max_wro

Powrót Janowskiego? Ja nie widzę miejsca dla sprzedawczyków w tym zespole. Niech dalej pucuje Hancockowi i Cieślakowi gdziekolwiek byle nie we Wrocławiu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Dau

Ja tam nie mam do niego zalu, aczkolwiek nie mam pojecia co jest prawda a co zwyklym mydleniem oczu. Jesli by przyjac ze faktycznie transfer do Tarnowa mial mu pomoc rozwinac sie sportowo a pieniadze nie mialy na to wplywu to jest usprawiedliwiony, natomiast jesli to gra pozorow bo nie chcialo mu sie ciagnac dalej tego wozka samemu to trafil wam sie syndrom Walaska. Mimo ze niby sprzedawczyk i zlotowa to wciaz Falubaz i zawsze bedzie mial sporo fanow w Zg. Z Janowskim bedzie podobnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
aresco1

Racja. Dobry pomysł także z wpisywaniem swoich postów w internetowym wydaniu Gazety Wrocławskiej. Kilka wpisów było...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.