Wątek dotyczący artykułu

El. ME: Polki przegrały w końcówce - relacja z meczu Serbia - Polska

Niestety, nie udało się polskim koszykarkom wygrać w Belgradzie. Wygrana Serbii oznacza niemal definitywnie, że biało-czerwone nie pojadą za rok na Women EuroBasket do Francji.

przeczytaj cały artykuł

one1

nie byłeś na meczu to się nie odzywaj może zdobyły 4 pkt ale miały sporo zbiórek i bloków i dobrze grały w obronie wiec nie pisz jak się nie znasz bo pkt to nie wszystko co zawodniczka zdobywa w meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicprawdziwy

a ty byłeś na meczu? I od kiedy to ty mi będziesz mówił co mam a czego nie mam robić?Nie znam się? Dwie wysokie środkowe zdobywają
4 pkt(i to nie może tylko na pewno)i nagle znawca odkrywa tajemną wiedzę że środkowe nie są po to żeby rzucać punkty, one tylko mają bronić.Bardzo ciekawe...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
one1

Ja byłem a ty byłeś ? i się nie bulwersuj tak... bo jak by patrzyć że zawodniczka jest tylko wtedy dobra kiedy rzuci ponad 10pkt a reszta się nie liczy....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.