Wątek dotyczący artykułu

Unia Leszno - Stal Gorzów 51:39 (wynik)

Ekipa Unii Leszno po ciekawym widowisku pewnie pokonała na swoim torze faworyzowaną Stal Gorzów 51:39. Niepokonany na torze był młodzieżowiec gospodarzy - Piotr Pawlicki (10+2).

przeczytaj cały artykuł

Corlleon

Leszno wygrywa w Gdańsku i u siebie z Tarnowem - a Toruń u siebie z CZewą i w Bydzi - Gorzów u siebie w plecki z Tarnowem i w Zg i spadają na 5 ? to by była masakra dla nich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Unia Leszno DMP2012

Kolego ogarnij się trochę. Pan Paluch jak i sędzia zawodów powiedzieli, że tor w Lesznie jest na 5 więc nie płacz już. Tor był dobrze zrobiony, ale na łuku tuż przy parkingu było dziura, ale nie pieprz mi tu, że tor był spreparowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokojamboo

Jestem ogarniety,nie płacze bo nie mam powodu wyrazam tylko swoje zdanie,tor był pełen dziur i kolein,gdy pieprze ruszam inną częscią ciała spytaj w domu to ci opowiedzą dziewczyny kolego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.