Wątek dotyczący artykułu

Skrzydlewski: Jak im nie wstyd?!

W niedzielę żużlowcy Orła Łodź wysoko przegrali z Lubelskim Węglem KMŻ. Postawę swojego zespołu ocenił sponsor łódzkiego klubu - Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł

Toniczek85

Przepraszam a kim ten Pan S. jest w Łodzkim klubie?
Ja jako kibic również będę waszym sponsorem w niedzielę. Mogę się powypowiadać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andy_Lodz

Za marne 20 złociszy chcesz głos zabierać i to jeszcze w sumie nie w sprawie, która jakkolwiek dotyczu Ciebie. Jesteś śmieszny jak większość kibiców klubu z wioski Gniezno na tym portalu. Zero merytoryki tylko niczym nie usprawiedliwiona napina. Spadaj to wątków o swoim klubiku gówniarzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Toniczek85

To chyba w takim razie wstyd dostawać lanie od takiego klubiku? Zwłaszcza jeżeli samemu jest się z miasta biedy, żuli i braku perspektyw? No ale macie sponsora, któremu słoma z butków wystaje. Tak zwanego Pana Witaszka.
Mam pytanie. 20 złociszy to marne. A co Ty byś zrobił Panu Witaszkowi za 100 razy więcej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.