Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy finał IMŚJ dla Jepsena Jensena

Zwycięstwem Michaela Jepsena Jensena zakończyła się I runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, rozegrana na torze w Lonigo. Na podium znaleźli się także Przemysław Pawlicki i Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

Aniołek

A to w tym roku Pawliccy są w Lesznie?! Macie gotowców szkolonych przez innych więc nie wiadomo czy nie na chwilę do was wpadli. Niemniej są po szkole ojca Pawlickiego, gorzowskiej szkole Tomka Golloba, no i jazda w Pile umocniła w nich wolę zwyciężania. Musielaka przygotował wam Rawicz i podobno ma mechanika w schedzie po Adamsie to chociaż na domowym krosie nieźle sobie poczyna a wśród najlepszych juniorów ze świata niestety mizeria!My mamy ligowców Pulczyńskich i na tym najbardziej nam zależy - robią swoje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
J 23

nie chce mi się rozpisywać, ale taka stertę głupot , którą tu serwujesz chyba tylko w Toruniu można spłodzić!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pirlo60

Sorry kolego! Ale chyba nie do końca wierzysz w to co piszesz!Twój komentarz na temat wychowanków jest już nie aktualny.Pochodzenie i przynależność klubowa tych młodych chłopaków dawno zostały przez większość forumowiczów przedyskutowane! Ale mniejsza o to.Wczoraj rozmawiałem z kibicami z Torunia i dowiedziałem się że macie w klubie czternastoletniego chłopaka o nie przeciętnym talencie!Ponoć bierze już udział w wyścigach na trawiastych torach i to z powodzeniem!Z tego co wiem to zdobył już 4 miejsce w MŚ a zaliczył ponoć defekt czy upadek.Jeżeli wiesz coś bliżej to przybliż jego sylwetkę.Pozdro z Leszna!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.