Wątek dotyczący artykułu

Błaszczykowski: Jestem bardzo nieszczęśliwy, że Smuda musiał odejść

Jakub Błaszczykowski w rozmowie z niemieckim RuhrNachrichten obszernie wypowiedział się na temat występu na Euro 2012 i przyszłości reprezentacji Polski.

przeczytaj cały artykuł

wielkiFAN

akurat ma racje moim zdaniem smuda to dobry trener co pokazał z lechem w LE a wy dzieciaki możecie sobie mówić poprostu smudzie brakuje pewności siebie i przy tym uległ presji ,p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jajecznik

Smuda to trener klubowy, trenując reprezentację nie miał pojęcia co robić. Ale jako trener, który miał awans w ćwierćfinale pewny na 90% i do niego awansował zapisze się w historii jako największy nieudacznik wśród trenerów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adasiulko

trener jest dobry jak ma wyniki, a Dyzma ich nie miał, poza tym sam piszesz o pewności siebie, nieuleganiu presji, a ten pajac tak się zjarał w meczu z Grecją, że nic do niego nie docierało, w ogóle nie dało się z nim rozmawiać, wiem to do osoby, która zna bardzo dobrze członków jego kadry, dał ciała na maksa, stała się katastrofa, turniej u siebie, szansa na wyjście, tego nie można było spieprzyć, a oo to schrzanił, ja dodatkowo nie lubię go za pewną sytuację w lidze, w skrócie: jak sędziowie pomylili się/pomogli przeciwnikowi to lamentował, rugał itp. itd., ale jak grał z moją drużyną i błędy/pomoc sędziego wypaczyły przebieg meczu to zapytany na konferencji stwierdził, że nic się nie stało, zresztą temat rzeka,

poza tym gimbusie nie wszyscy, którzy się tu wpisują to dzieciaki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kenzo Tokyo

chlopie o czym ty piszesz, dyzma to najgorszy obok wojcika trener naszej reprezentacji w ostatnich piedziesieciu latach , dyzma poprostu masakre zrobil na euro, mowi ze sa fundamenty aby w eliminacjach zaistniec, jakie fundamenty????????????? ostatnie miejsce w najsłabszej grupie, jezeli mamy fundameny , to taka slaba grecja ma mocniejsze od nas , a najgorsze jak czytam ze polacy dobrze grali , ze nie bylo zle , ze nic sie nie stalo ,,,,, jak to nic sie nei stało?????? nie istnielismy na turnieju u siebie , bylismy nikim, nie istnielismy z takimi szmaciarzami jak grecja , czesi. gwiazdeczka szczesny musi nabyc troszke pokory, wypowiedz na temat boruca zenujaca,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.