Wątek dotyczący artykułu

IO: Agnieszka Radwańska wyeliminowana w I rundzie

Najlepsza polska tenisistka i druga rakieta świata, Agnieszka Radwańska, przegrała (5:7, 7:6, 4:6 z Niemką Julią Görges) mecz I rundy turnieju olimpijskiego w Wimbledonie.

przeczytaj cały artykuł

koki

W ogóle jak czytam niektóre komentarze to można odnieśc wrażenie, że są i tacy, którzy cieszą się z tej porażki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Armandoł

Zgadzam się. Niektórzy próbują być na siłę obiektywni. Jak się można cieszyć z dobrej formy pogromczyni NASZEJ zawodniczki?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankus1110

Bo jestem fanem tego sportu i - od pewnego czasu - także samej Goerges, którą chciałbym częściej widywać w takiej formie? Może i na Igrzyskach grają reprezentacje państw, ale dla mnie nie tyle się liczą kolory, które mogą być takie czy inne, a ludzie. I widowisko.
Dzisiejszy mecz oglądało mi się całkiem dobrze, pomijając wynik.

| Odpowiedz
blokuj
Jankus1110

Przede wszystkim, to to jest tylko sport zawodowy, czyli nie ma o co rozdzierać szat. Jak czytam niektóre komentarze, to odnoszę wrażenie, jakby porażki naszych sportowców w Londynie były jakimiś tragediami narodowymi. Nie są. To są zawody sportowe, a nie reforma Służby Zdrowia czy systemu podatkowego.
Sam oglądam sport dla urody rywalizacji, ale nie po to, żeby koniecznie z kimś się identyfikować.

| Odpowiedz
blokuj
koki

Jasne, że można identyfikowac się z kimś innym niż Polacy, ale komentarze w stylu "brawo Agnieszka" są nie na miejscu... Jakby na to nie spojrzec, jesteśmy Polakami i Aga gra dla Polski

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.