Wątek dotyczący artykułu

IO: Agnieszka Radwańska wyeliminowana w I rundzie

Najlepsza polska tenisistka i druga rakieta świata, Agnieszka Radwańska, przegrała (5:7, 7:6, 4:6 z Niemką Julią Görges) mecz I rundy turnieju olimpijskiego w Wimbledonie.

przeczytaj cały artykuł


Majsterkowicz

Dlaczego pompowaliśmy balon? Bo Agnieszka Radwańska to gwiazda Światowego Tenisa. Jeśli się wygrywa turnieje WTA i dochodzi się do finału Turnieju Wielkoszlemowego to raczej można mieć nadzieję, że się coś ugra. Problem nie tkwi w napompowaniu balona. Problem tkwi w psychice zawodników. Dziwne, że tylko Polacy nie potrafią się odnaleźć w roli faworytów. Hiszpanie w Piłce nożnej, choć wszyscy pompowali balon - wygrali Euro, i nie mieli w związku z tym żadnych problemów. Polaków nie stać na trening mentalny np. z psychologiem a syndrom zwycięzcy i pytania co zrobię jak przypadkowo wygram turniej jest w głowie niemal każdego polskiego sportowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klamar

Nie sądze żeby tak doświadczona zawodniczka jak ISIA miała problem z psychika na korcie .Przeanalizuj cały mecz a nie tylko sytuacje gdzie mogła złamać lub sama została przełamana.Słaby mecz w jej wykonaniu poprostu.Tutaj sie powtarzaja komentarze że nie było z jej strony zaangazowania.I to prawda .Ja to podpinam pod sprawy finansowe .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.