Wątek dotyczący artykułu

6 lat temu zmarł Antonin Kasper

31 lipca 2006 roku zmarł Antonin Kasper junior. Jeden z najlepszych zawodników w historii Startu Gniezno przegrał długotrwałą walkę z nowotworem.

przeczytaj cały artykuł

AlekGKS

Czy to nie fragment meczu, w którym Baron pchał motor do mety by zdobyc jeden punkt? W tamtych latach zakochałem się w żużlu. Mój Ojciec pracował na Kaszubach w firmie z jednym z Gnieźnian. On był maniakiem żużlowym i często jeździł w weekendy 300 km by oglądać mecze Swojego Startu. Kilka razy zabraliśmy się z nim i tak się to zaczęło. Pierwszy wiraż, trzy godziny przed meczem na stadion by mieć dobre miejsca, gorąca kawa. Pamiętam mecz z Piłą bodaj 55:35 dla Startu. Hans Nielsen na torze. Sawina, Fajfer Adam...no i Kasper królował w tamtych latach. Łezka w oku się kręci. Bo takiej atmosfery jak tam nie pamiętam nigdzie i nigdy. Może dlatego, że byłem młody i były to początki...Szacunek dla Kaspera i dla Startu-w moim sercu na zawsze w wyjątkowym miejscu. Dziś już niestety nie ma Kaspera, ani kolegi mojego taty. Ale zostaje wspomnienie, które odejdzie dopiero ze mna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.