Wątek dotyczący artykułu

I liga: Lechma Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 60:30 (wynik)

Aż 8 razy zawodnicy Startu zwyciężali podwójnie w meczu z Lokomotivem Daugavpils. Ostatecznie wygrali 60:30. Goście kontakt z gospodarzami nawiązali dopiero pod koniec spotkania.

przeczytaj cały artykuł

Lucek

Ale w Gnieźnie nerwowi kibice. Normalnie wam tylko pisać START już awansował, są najlepsi, nie ma na nich mocnych, kompletny dream team. Zadowoleni?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nilmo

Nie ma wątpliwości że Start jest obecnie najmocniejszą drużyną I-wszej ligi. Inna sprawa że jego moc polega na zawodnikach nie mających wiele wspólnego z Gnieznem, poza czasowymi kontraktami.
Gratuluję zatem Gnieźnianom wygranej, współczując jednocześnie braku punktu zaczepienia w integracji kibiców z tak "sklepowo" zbudowaną drużyną. Żywię cichą nadzieję że Lublina ten los nie spotka i wciąż będzie miał jakieś lokalne lub bodaj krajowe gwiazdki w swoim zespole.
W tym sporcie zawsze ceniłem drużyny które podnosiły swój poziom, a nie go kupowały.
Niemniej, gratulacje dla Gnieźnieńskiego "Realu".

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Muszkin

Niestety, ale masz racje z oprocz juniorow reszta to łapanka. Ciekaw jestem kto zostanie na przyszly sezon. Z drugiej strony żeby jechac o cos, to chyba trzeba to kupić, bo jak pokazały ostatnie dwa sezony nie zawsze siła leży w wychowankach. pozdro

| Odpowiedz
blokuj
Gniezno2

pozwolisz Przyjacielu, że się z Tobą nie zgodzę. Macie najbardziej polski skład w lidze - to fakt, jednak jest on także "sklepowy". Wy także kupiliście poziom, jaki obecnie prezentujecie a nie sami go podnieśliście szkoląc młodzież. Z wychowanków jedzie u Was tylko Jeleniewski (my mamy aż trzech). Macie zawodników, którzy po sezonie także mogą odejść do innych klubów - różnica między nami jest tylko taka, że Wasi zawodnicy podziękują za współpracę po polsku a nasi po angielsku. Uwierz mi - fajnie jest jechać wychowankami w meczu. Każdy ich punkt smakuje o wiele bardziej niż najemnika. Problem w tym, że jazda wychowankami nie dała nam tego na co czekamy już prawie 14 lat - awansu do elity. Może najemnicy w końcu nam to dadzą - zobaczymy. A tak z innej beczki - bardzo chętnie zobaczyłbym jak radzicie sobie w barażach z tym składem i szczerze trzymał za Was kciuki.
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
popierwszekultura

zapytam naprawdę z czystej, nieskalanej wrogością, ciekawości.Płacą Ci? czy jesteś tak absurdalnie odrzucony przez społeczeństwo, że nie masz co robić w ten zajebi*sty sobotni wieczór gdzie puby pękają w szwach gdzie ludzie szukają przygód? Tylko siedzisz z ta zapyziałą dupą zapewne wielkości opony d traktora przed komputerem i nabijasz się z ludzi którzy odpowiadaja na Twoje komentarze które nie wzruszają nikogo poza "gwiazdkami" podobnymi do Ciebie. Bo wiesz miałam okazję gościć w Lublinie mogę polecić Ci parę miejsc na zapoznanie nowych, świetnych ludzi. Chociażby Tifosi. i żaden Bamber Twojego pokroju nie sprawi, że moja sympatia do tego miasta czy do tych kibiców zmaleje. (naprawdę nie wiem dlaczego zwracam się do Ciebie pisząc wielką literą, no ale Bambrom szacunek też się należy). Jeżeli masz jakieś problemy natury egzystencjalnej zapraszam do Gniezna, mamy takie jedno miejsce które nazywamy Dziekanką, na pewno bdziesz się czuł jak wśród swoich (tak wiem nie rozumiesz).Jeśli Gniezno nie odpowiada polecam równie przyjazne miejsce w Świeciu, albo na Zalesiu jeśli Ci to coś mówi (niezły znawca ze mnie) a jeśli już koniecznie chcesz pogadać z kimkolwiek to po raz kolejny apeluję o konstruktywną sensowną rozmowę, to nic nie kosztuje a i może dokarmisz swoje ego czymś więcej niż tofu (o ile zrozumiałeś). tak więc życze wakacji jak ta lala, dużo odpowiedzi na komanetarze, wiele wiele kłotni z osobami które są podobnymi Tobie półmózgami albo bezmózgami, jak wolisz. no i oczywiście czekam na odpowiedź z Twojej strony na ten komenatarz, jak wcześniej napisałam z czystej ciekawości, może nawiążemy jakis dialog a wtedy kto wie, może sie jeszcze zakocham? wyjdź na dupy ulżyj sobie bo ewidentnie ściska Cię coś co powinieneś mieć w okolicach krocza. pozdrawiam no i masz buziaczka na dobranoc ;*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.