Wątek dotyczący artykułu

Kamil Pulczyński: ENEA Ekstraliga nie wybacza błędów

Kamil Pulczyński był cichym bohaterem derbów Pomorza. 20-letni żużlowiec Unibaksu Toruń zdobył 7 punktów, a jego szarża w 14 biegu bardzo pomogła gościom w walce o bonusa.

przeczytaj cały artykuł

sverd

" Jednak musiał wrócić na stadion, bo kierownictwo jego zespołu chciało skorzystało z rezerwy taktycznej. Taki manewr może mieć miejsce tylko wówczas, gdy zastępowany żużlowiec jest obecny w parku maszyn."
Bardzo proszę o źródło tej ciekawostki, jakoby do zastosowania RT wymagana była obecność zawodnika w parkingu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sverd

Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski Art. 717.

No właśnie nie jest. Wskazany przez Ciebie artykuł odnośnie rezerwy taktycznej mówi tylko tyle:
3) rezerwa taktyczna, którą może być jeden raz w meczu każdy zawodnik zgłoszony w składzie drużyny i której można użyć w biegach III - XV zawsze, kiedy drużynaprzegrywa różnicą co najmniej 6 punktów biegowych.
Nie ma tu nigdzie wzmianki o koniecznej obecności zawodnika w parkingu.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fan z Grodu Piernika

powiem szczerze ze siedziałem przez kilkanaście minut czytając regulamin i nic nie znalazłem w &717 i następnych dotyczących konieczności bycia na stadionie Emila. Jednak w mojej ocenie Emil nie spełniał warunków dotyczących zastępstwa. To on wg sędziego był sprawcą. A na stadionie był chyba z innej przyczyny

| Odpowiedz
blokuj
Cinek

dla mnie to nie dorzeczne ale na Polonii też coś spiker o tym wspominał a potem to samo mówił Stępniewski. Czyli musi coś być na rzeczy skoro go przywieźli

| Odpowiedz
blokuj
krzyżak84

Stępniwski pożyczył Puszakowskiem prywatne auto a on pojechał po Emila zeby sie dział w parkingu.Rzekomo Emil był przytłumiony,ale dzieki temu jest bezcenny bonus....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.