Dyskusja

Stal Rzeszów Moje Bermudy Stal Gorzów

PGE Marma Rzeszów - Stal Gorzów
12 sierpnia 2012, 18:30

40 : 50
relacja

browar_fan

panowie jaka Ukraina ?? Rzeszów to ładne miasto i normalni ludzie a napinacze i idioci sa wszedzie . Pozdrawiam kibiców z Rzeszowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leH

Tylko Ci co nie byli w Rzeszowie mogą pisać takie dyrdymały.Szczególnie gorzowianie w żaden sposób nie mogą porównywać się do tego miasta,pod każdym względem są za nimi i to daleko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DB Magpie

To Zmarzlik nie jest z Gorzowa? Jak się dowiedziałęm rodowity szczecinianin wiec nawet nie pochodzi z okolic gorzowa.Chociaz wychowanek to i tak nie swój

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
DB Magpie

Wejdxcie sobie na wikipedie to sami sie przekonacie.Nawet komentator w radiu zachód Rysiu Rachlewicz wspomniał,ze Zmarzlik pocghodzi z zachodniopomorskiego.Ja zanim cos napisze to sprawdzam czy to prawda a potem pisze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Stal1947

Owszem, Zmarzlik urodził się w Szczecinie, ale obecnie tam nie mieszka. Poza tym wikipedia nie zawsze podaje prawdziwe informacje. ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KSSG1947-Koto

Bartek jest z Barlinka, to niecałe 30km od Gorzowa, więc przestańcie gadać pierdoły. Poza tym od młodziaka jeździł w Wawrowie. A tu taki filmik dla ciekawskich:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maverick

Człowieku, od nowego podziału na województwa, Barlinek jest w Zachodniopomorskim, tak jak Dębno i Myślibórz.Wcześniej były jako woj. Gorzowskie. chciałeś zabłysnąć? A to pech....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
raf24

nie ze Szczecina tylko aktualnie z zachodniopomorskiego po podziale ostatnim mimo tego podziału i tak większość wiąże się z Gorzowem bo do Gorzowa ma 30km a do Szczecina 70km,taka mała poprawka,dokładnie to Bartek jest z Kinic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
aldik

czy miejsce urodzenia jest miejscem pochodzenia??? Bartek urodził się w Szczecinie podczas gdy jego rodzina mieszkała pod Barlinkiem czy to świadczy, że on pochodzi ze Szczecina?????????
w mojej miejscowości nie ma szpitala czyli połowa miasta pochodzi nie stąd bo urodzili się gdzie indziej?????????

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

Ale cie oszukali, ale to typowe dla falubazowych napinaczy.Barlinek, Barlinek, ok. 30 km. od Gorzowa.Zapamiętałeś? Czy powtórzyć?

| Odpowiedz
blokuj
DB Magpie

Wejdź sobie na wikipedie i sprawdź.Poza tym wasz Rysio rachlewicz wspomniał o tym w relacji radiowej wiec jei ktos kłamie to was komentator bo ja tylko pisze to co usłyszałem i przeczytałem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
raf24

naprawdę dobry mecz pozdrawiam wszystkich normalnych kibiców i z mojego Gorzowa i z Rzeszowa i z innych żużlowych miast,szkoda że tych prawdziwych kibiców tutaj jak na lekarstwo,reszta...widać po komentarzach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
bunge

podziekujcie MArcie że kazała naszym mecz odpuścic bo inaczej goszuf by nie był w PO za tą kase w przyszłym roku Nicki i Jarek w RZESZOWIE dzięki WŁADZIU:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Michałł

Wez gościu tak się napinałeś przed meczem, a teraz rżniesz głupa. Aż szkoda takich ludzi. Pozdro dla normalnych kibiców żużla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bunge

podziekujcie MArcie że kazała naszym mecz odpuścic bo inaczej goszuf by nie był w PO za tą kase w przyszłym roku Nicki i Jarek w RZESZOWIE dzięki WŁADZIU:)

| Odpowiedz
blokuj
bunge

mnie tylko jedno zastanawia ci co tak wyzywają nie mają banowanych kont dziwne gdzie moderator ze sf?????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.