Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Covatti w Birmingham Brummies

Niedawno pisaliśmy, że Nicolas Covatti ma wzmocnić Birmingham Brummies i że kwestią kilku dni jest kiedy klub oficjalnie poinformuje o podpisaniu kontraktu. Stało się to w poniedziałek.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Krosno

No, ja widząc jego jazdy na yt przed sezonem, wiedziałem, że potrafi jeździć. Jego pierwszy a za razem jedyny mecz w Krośnie był niewypałem, gdyż pierwszy raz pojechał na polskim torze w dodatku bez treningu i zatarł najlepszy silnik. Gdyby wjechał się w polskie tory to w II lidze mógłby być dobrym zawodnikiem -oczywiście jeśli by miał odpowiedni sprzęt. Do I ligi go można by wziąć, jeśli w II lidze pokazał by się z bardzo dobrej strony. Ale w I lidze trzeba mieć już lepszą dyspozycję sprzętową. Umiejętności ma ponadprzeciętne, gdyż wybił się z dalekiej Argentyny i teraz może zacząć robić karierę na Wyspach, w Polsce, Szwecji, Danii. Na pewno jeśli by miał odpowiedni sprzęt, to godnie mógłby zastępować Ljunga, Andersena i inne wynalazki z Zorro na przedzie. pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.