Wątek dotyczący artykułu

Jason Crump: Zostanę w Rzeszowie jeśli włodarze zapewnią mi taki sam kontrakt

PGE Marma uległa w niedzielę Stali Gorzów 40:50. W meczu wystąpił Jason Crump, który mówił po nim m.in. o swoich szansach na pozostanie w Rzeszowie na kolejny sezon.

przeczytaj cały artykuł


kibicaal1

To juz jest hanba, żeby bezczelnie powiedziec po tak słabym sezonie, że jesli dostanie takie same pieniadze to zostanie.. niech spada rudzielec na drzewo albo najlepiej do buczolandi:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk zuzla

No tak to mamy pierwsze koty.p Półtorak zacznie troszkę logicznie myśleć.Jak na razie w buczolandii komplet zawodników mają jak słychać szuka ją Jarka i dobrego młodzieżowca.Jak ten bubel obejść to też program mają. Jeżeli by chciał Tomek G. tu wpaść do Rzeszowa na sezon to też nie za 2100 Zł za punkt i nic więcej to też się nie pojawi, tylko przynajmniej za to co ma teraz,chodź też ten sezon do udanych zaliczyć nie może, a przy tym finansowym regulaminie to po tej jeździe nawet tego by nie miał, jak pisano kto nie da to zatrudni emerytów i wylot eks ligi. Taka jest logiczna prawda. Panowie krawaciarze zobaczą jak na tym wyjdą.Zawodnika z górnej półki nie będzie oraz sympatyków garstka tyle na oszczędzają. Jak kolego piszesz że rudy miął cienki sezon to trudno ale kasę chce.Czy zasłużył na nią w oczach Twoich,lub nie to jego to nie interesuje idzie tam kto da więcej taka to jest struktura zarabiania pieniążków dzisiaj i czy ty chcesz czy nie to i tak to się odbywać będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.