Wątek dotyczący artykułu

Te zawody to masakra - wypowiedzi po meczu Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole

Kolejarz Rawag Rawicz dzięki wygranej szesnastoma punktami nad imiennikiem z Opola zagwarantował sobie udział w finale drugiej ligi. Co do powiedzenia po zawodach mieli zawodnicy obu ekip?

przeczytaj cały artykuł

PromoSTO

hehehhe taki wyrywek toru to ja Ci znajde w calej Polsce na torach szczegolnie pod banda gdzie lezy luzna nawierzchnia i robia probne starty. Zobacz sobie na Sf na galerie z meczu tam widac wiecej jaki byl tor. Tym zdjeciem tylko udowadniasz jaki obietywizm u was panuje.
Milych wakacji. I uwazajcie na pobitego Pecyne zeby nie zaslab. Biedactwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PromoSTO

Ty mi nie musisz wysylac nic bo ja widzialem zawody w sobote z rekordem toru nie pobitym od 2 lat i niedzielne zawody tez widzialem. tor tez widzialem i widzialem jak jezdzil najlepszy zawodnik meczu W. Bielolusow!!!!! Nie przekonasz mnie ze tor byl zly! potwierdzic to moze 16 finalistow IME oraz mnostwo ludzi. Zdjecia tez Ci moge porobic z dziurami i powiedziec ze caly tor tak wyglada. Fakty sa faktami!
Powiem tak Bielolusowa chetnie bym w Rawiczu widzial bo facet ma jaja i umiejetnosci. Zapraszamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jimmy Kefir

Kibicuję drużynie z Opola i niestety taka jest prawda,tylko Biełousow jechał.I jakoś tor mu nie przeszkadzał.Przyznaję Ci rację w 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.