Wątek dotyczący artykułu

Pecyna o pobiciu: Policja będzie wyjaśniać tę sprawę i udowodni, że było to zwykłe chamstwo

Krzysztof Pecyna twierdzi, że został pobity przed rozpoczęciem niedzielnego spotkania w Rawiczu. Jego zespół przegrał rywalizację na rawickim torze, więc nie mógł być usatysfakcjonowany.

przeczytaj cały artykuł

PromoSTO

odpowiedz mi na pytanie. Jesli to takie kartoflisko ktorego w weekend na oczy nie widziales to jakim cudem dzien wczesniej pobito rekord toru???????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
RaVi

hehe na kartoflisku tez można coraz szybciej jeździć. Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka? A tak na marginesie nie od dziś wiadomo że najlepiej na takich torach czują się zawodnicy za wschodniej granicy. Tylko ja wiem, wiem nie ważne że cala Polska narzeka na ten nieszczęsny tor w Rawiczu, ważne jest to co mówią rawiccy kibice. Pewnie nikt nie umie jeździć na tym torze. Tam tylko potrafią jechać Rawiczanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PromoSTO

Przeczytaj wypowiedzi po meczu z Pilanami. Twoi zawodnicy opisali czy tor byl zly zapraszam do lektury.
Widocznie Opole musi zakontraktowac zawodnikow ktorzy potrafia jezdzic na przyczepnym torze, niech wezma samych zawodnikow ze wschodu. To ich problem ze maja taka kadre a nie inna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaVi

A ty zobacz moja wypowiedź odnośnie meczu Piła - Rawicz w innym miejscu. Po prostu nie chce się powtarzać. I nie kolego widocznie to z Waszym torem, stadionem i całą tą sportową otoczką trzeba zrobić porządek bo Opole to nie pierwszy zespół narzekający na wasz tor. A jak do tego dodamy te wszystkie niedzielne wydarzenia to masz już obraz całościowy. Tylko ty jeszcze musisz to zrozumieć i z tym wiem że będzie wielki problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.