Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole (wideo)

W niedzielę Kolejarz Rawag Rawicz podejmował Kolejarza Opole. Zespół Kolejarz Rawicz TV przygotował zapis wideo wszystkich biegów z tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

Kolejarz jest tylko jeden

"Druga sprawa minuta 20:57 do 21:12 Fleger zjezdza do parku i widac co sie dzieje w parkingu" i po co kłamiesz? dobrze wiesz że Fleger został uderzony po drugiej powtorce przed celowym zerwaniem tasmy, a wskazujesz na fragment kiedy już zjezdzal z toru po zerwaniu tasmy??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KOLEJARZ FAN

Nie boj sie, cale niby zajscie zostalo wyciete i zostanie dostarczone jak dowod do GKSZ a jakos po powtorce nie ma zadnego poruszenia tam, normalnie zjezdza do swojego boksu gdzie nikogo nie ma a przeciez nie mogl oddychac i taki slaby byl. Jest tylko jedna strona ktora Klamie i przekonasz sie niebawem ktora. Ciekawe co powiesz wtedy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
KOLEJARZ FAN

Obrazaj obrazaj tylko tyle potraficie. Ja sie trzymam faktów. Co moze macie film z tych zajsc? Juz jeden film pokazaliscie z zawodow jak to niby strasznie wygladalo i co po ogladnieciu zawodow widac doskonale jak bylo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Don

Skoro Rawicz nie ma nic do ukrycia to niech wyśle do GKSŻ pełny materiał z meczu. Zjazdy zawodników do parkingu tez były rejestrowane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
lech

głupi do głupiego zawsze lgnie ! przeczytaj swoje mądrości jeszcze raz a jak trzeba to jeszcze raz i zobacz jaki ty gł''pi jesteś pierw obrażasz a potem szacun ! jakieś lęki wyczuwam ! a co robię ? łowcą durniów jestem ;]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
lech

chłopcze żeby kogokolwiek nazwać "durniem" trzeba samemu nim nie być ! a ty co? problemy poważne z ortografią! problemy z logicznym czytaniem i problem z przelaniem swoich myśli na mowę pisaną ! myślę że korepetycje już nie pomogą pozdrawiam !

| Odpowiedz
blokuj
lech

tak teraz już wiem że ci nie "dorastam" bo problemy (twoje) przerastają cie (nie wspomniałeś o polszczyznie) PA!

| Odpowiedz
blokuj
lech

mówiłem PA! ale ty chyba nie wiesz co to znaczy? Znaczy to do widzenia ! Musisz się bardziej postarać !"INDOKRYZMY.szukaj z Fakt" Mówiłem że ci nie "dorastam" a ty dalej swoje Daj spokój!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.