Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole (wideo)

W niedzielę Kolejarz Rawag Rawicz podejmował Kolejarza Opole. Zespół Kolejarz Rawicz TV przygotował zapis wideo wszystkich biegów z tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł


Partia

Ile masz lat?
pewno nie wiele i nie pamiętasz czasów jak wyglądała kolejarz przed tym strasznym prezesem.
Chodziłem wtedy nawet często jedyne co można było kibicować to żeby się nie dali zdublować. W jednym meczu 3 komplety.. defektów.
Chociaż może lepiej było piwko na stadionie sielanka na trawce.. tylko grilla nie można było rozpalać:P
Do Drozda mam tylko 1 żal, szkółka w opolu nie istnieje. Poza 1 co woli układać kafelki w Berlinie zamiast jeździć na żużlu to nie ma wychowanka który mógłby regularnie wstąpić w lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tod

Dopowiem jeszcz pare sów odnosnieszkołki ,to jest drogi sport i nie kazdy młody chłopak mamozliwosc sam sie finasowac w tym kierunku.Klubom powinno na tym zalezec aby zawodnicy byli wychownkami klubu.Ajak jest w opoluto kazdy wie ,ani jednego zawodnika z opolalub okolic sami najemnicy,aOPOLE TO NIE ZGÓRA IKIBICÓW DZIS JESTZNIKOMA ILOSC W PORÓWNANIU GDY JEZDZIŁ L.RABA A.SIEKIERKA CZY W.ZAŁUSKI.Kibice przychodzili aby kibicowac własnie tym zawodnikom a teraz komu mają kibicowac ? najemnikom!?Prezesi to ludzie bez kasy i na klubie chcą zrobic biznes tz.dorobic sie.Ato nie prowadzi do niczego dobrego,miasto daje kase jest kasa z biletów i od nielicznych sponsorów,pamietam ze w jednym sezonie na koniec było 1,6mln zł ,a i tak byl koniec tabeli .Wiec jak ma byc dobrze jak kasa rozchodzi sie po kątach,i kieszrniach cwaniaków,typu hawryluk czy noban. POZDRAWIAM FANÓW ŻUŻLA I KOLEJARZA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.