Wątek dotyczący artykułu

List Kolejarza Opole do przewodniczącego GKSŻ

Nie milkną echa niedzielnego spotkania Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole. Zarząd opolskiego klubu wystosował list do przewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego, Piotra Szymańskiego.

przeczytaj cały artykuł


kibkol48

KIBICE OBU drużyn dajemy się podpuścić pseudo działaczom i słabym zawodnikom kto był na meczu to widział jak to wszystko wyglądało i kto uczciwy i niech przyzna że te wszystkie komentarze anty torowe i o pobiciu to wielka lipa bo gdyby faktycznie pobito Pecynę to trzeba było zrobić obdukcję lekarską i Rawicz miałby po meczu i jeszcze by musiał Opolu karę 40 tys. zapłacić a tak teraz gdy się przegrało to wszystko można napisać aby tłumaczyć się ze swej nieudolności opluwać Rawicz ,kibiców i wymyślać niestworzone rzeczy byle nie odpowiedzieć własnym kibicom dlaczego w Opolu od wielu lat jest tak źle ciągle II liga i mierny poziom .My w tym małym Rawiczu wiemy na co stać nasz klub i wiemy że wszyscy na miarę możliwości finansowych w naszym klubie robią wszystko aby sprawić kibicom trochę radości i nie muszą kombinować z torem bo jak to w żużlu wszyscy robią tory pod siebie w każdej lidze i w reprezentacji nawet trener Cieślak jeździ w polewaczce jak trzeba zresztą inni trenerzy też !!!!!!!!!!!!!!! czytając niektóre komentarze z Opola widzę że tych waszych działaczy macie dosyć a my w Rawiczu wprost przeciwnie dziękujemy im że robią to społecznie i to bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!bo przy tak małej frekwencji utrzymać klub na takim poziomie to tylko chwała im !!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tod

się przegrało to wszystko można napisać aby tłumaczyć się ze swej nieudolności opluwać Rawicz ,kibiców i wymyślać niestworzone rzeczy byle nie odpowiedzieć własnym kibicom dlaczego w Opolu od wielu lat jest tak źle ciągle II liga i mierny poziom Tu masz 1000% racje ja tez tak mysle.bronią swojego stołka(korytka)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
shmidt

Dokładnie takie samo odczucie mieliśmy podczas pobytu w Rawiczu, kiedy pod ogromną presją zawodników, prezesa a nawet wirażowego, sędzia podjął decyzję o niedopuszczeniu zawodników z Piły do meczu i przyznaniu Rawiczowi walkowera. Tam atmosfera agresji, buty i walki psychologicznej przed meczem była ogromna.
Początkowo sądziliśmy ,że jest to objaw kompleksu niższości,ale widać to wypracowany i nadal realizowany styl przez aktualnego prezesa. Tworzy on warunki do niedopuszczalnych zachowań i zezwala na realizację przyjętej zasady:"do zwycięstwa po trupach"o czym niedawno mówił w udzielonym wywiadzie w s.f.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.