Wątek dotyczący artykułu

Kenneth Bjerre złamał nogę!

Złe wieści dotarły do nas z Wielkiej Brytanii. Duńczyk Kenneth Bjerre brał udział w wypadku na torze w Peterborough w meczu Elite League. W jego wyniku "Kenio" złamał nogę.

przeczytaj cały artykuł

roli

szkoda liczyłem na wyrównany mecz na olszyńskiej cóż jednak na stadionie się stawie mam nadzieję że zrobią miłą niespodziankę:) Odnośnie 4 miejsca czy to będzie unia czy unibax bez różnicy i tak odpadną z tarnowem różnica jedna o 1 mecz więcej u siebie z drugiej strony kibicie ich mają w dup... zobaczcie na frekwencje:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RadaR

A co mecz z Częstochową już wygraliśmy ? Spokojnie.... Jabłoński też potrafi jechać, ok może Bjerre był gwarancją 10pkt i więcej, ale Łaguta, Nermark, a nóż w ostatniej chwili Harris też będą groźni. Jedyne co mnie trzyma przy nadzieji na ten mecz to to, że Nermark nawet w angielskiej obniżył loty. Ale ten mecz jeszcze nie jest wygrany, a coraz bardziej przekonuje się do myśli ze Toruń pokona Stal, więc ten mecz MUSIMY wygrać. Mamy przewage jeśli chodzi o juniorów i tutaj MUSIMY robić przewage.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Beatles

Kolego drogi, mój komentarz był odpowiedzią na stwierdzenie "Roli", że ewentualny awans daje nie jeden mecz u siebie, tylko dwa. Z czego jedne z tych dwóch jest o medal... Zaznaczyłem, że jest to odpowiedź do tamtego komentarza, więc nie wyrywaj jej proszę z kontekstu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.