Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole (wideo)

W niedzielę Kolejarz Rawag Rawicz podejmował Kolejarza Opole. Zespół Kolejarz Rawicz TV przygotował zapis wideo wszystkich biegów z tego spotkania.

przeczytaj cały artykuł

ZuzelOpole

Nie mogę się zgodzić bo Marcin Rempała odwalił w tym sezonie kawał dobrej roboty. Choćby nawet w składzie był sam Gollob, nie wydaje mi się żeby przechwalanie sie Drozda jakim to Opole nie jest faworytem było dobrym posunięciem. Zresztą teraz widać... a że takie słowa odbierane są jako cwaniakowanie... nie dziwi mnie to. Tylko dlaczego Drozd po ostatnim meczu nie ma do nikogo słowa pretensji, w świetle tego co wygadywał w trakcie sezonu na Flegera. On wtedy walczył a w meczu z Rawiczem była walka druzyny? (Mitki, Rempałów, Flegera). Nie wspomne, że stawka meczu była nieporównywalna. Dlatego twierdze, że to wydaje mi się ustawione i Drozd mógł w tym maczać palce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tod

Szkoda gadać jest jak jest jest wieczna druga liga a moze nie byc wcale.wycinają nie wygodne wpisy ,to jest cyrk i tyle w tym temacie,ja olewam taki sport i to forum>!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.