Wątek dotyczący artykułu

Odrodzenie Davidssona - relacja z meczu Stelmet Falubaz - Polonia Bydgoszcz

Stelmet Falubaz pokonał na własnym torze Polonię Bydgoszcz 54:36. Gospodarze mogli wygrać wyżej, gdyby nie defekty na punktowanych pozycjach. Najwięcej punktów w meczu wywalczył Jonas Davidsson (12).

przeczytaj cały artykuł

Adi88Zg

Mam taką wizję wybiegającą w przyszłość ze składem na przyszły sezon;)
1.Protasiewicz
2.Loktajew
3.Dawidsson
4.Zengota
5.Jonsson
6.Dudek
7.Strzelec/Rogowski
Myślę że taki skład przyciągał by sporo kibiców. W odwodzie jeszcze mamy kilku juniorów plus wziąłbym jakiegoś seniora pokroju Jabłońskiego który byłby w odwodzie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

Sorry ale mi się wydaje że Zengota to taki "pies" zielonogórski wciąż na smyczy on raczej u was się nie rozwinie sorki ja myśle że zamiast Zengoty powinien być zawodnik typu: Woffinden, Nermark jeśli KSM pozwoli a jeśli niższy to np. Thomas jonasson,Kylmakorpi macie duży wybór ale tylko nie Zengota.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mariuszgb

Ja myślę ze Zengi był by najlepszym rozwiązaniem wczorajszym meczu pokazał wole walki i charakter a po 2 gdzie udowadniać swoja przydatność do drużyny jak nie tam gdzie się stawiało pierwsze kroki (tak wiem ze nasi działacze nie zaczynali paru naszych wychowanków i mam za to do nich żal)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.