Wątek dotyczący artykułu

ort222

Gdyby to zalezalo od oceny Tomaszewskiego Agnieszka nigdy by nie wygrala zadnego turnieju, nie doszlaby do finalu Wimbledonu ( pan Bohdan dal by sie pokroic ze to niemozliwe) i oczywiscie nigdy by nie byla druga w rankingu, ale to sa fakty, a z faktami sie nie dyskutuje. Tomaszewski jest po prostu tendencyjny bo nie lubi stylu gry Radwanskiej i nigdy nie sadzil ze moze osiagac znaczace sukcesy, a gdy je osiaga probuje je pomniejszac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
anka96-

Dokładnie. Lubię p. Bogdana, ale chyba w tym wywiadzie ocenił Agę niezbyt obiektywnie,chyba ze względu na to, że ta nie zwojowała nic na IO i powiedziała to, czego nie chciała powiedzieć... Jego ulubioną tenisistką na zawsze pozostanie Jadzia i nikt nie będzie się z nią równał !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vamos

Jak można nie lubić jej stylu? Przecież jest taki urozmaicony i efektowny! Ręce same się składają do oklasków, jak po raz dwudziesty w wymianie przerzuca piłkę przez środek.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
vamos

Jako osoba, która widziała mecze znakomitej większości mistrzyńi mistrzów wielkoszlemowych w Erze Open, nieśmiale wysunę sugestię, że jednak umiem odczytać tenis Radwańskiej.

| Odpowiedz
blokuj
Jankus1110

Nikt Ci nie odmawia wiedzy, którą masz doprawdy ogromną. Natomiast nawet największa skarbnica wiedzy nie potrafi zawrzeć w sobie wszystkiego, czego ludzie chcą zobaczyć, co sobie cenią, a co nie? Chylę czoła przed Twoimi, dotyczącymi tenisa komentarzami i uznaję Twoje znawstwo jego tajników, ale mam prawo do własnego zdania - również dlatego, że też widziałem wielu mistrzów Ery Open (choć nie z tak fachowej perspektywy) i ciągle staram się w tym tenisie dokształcać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
vamos

To akurat było odnośnie tego, że "nie rozumiem tenisa Radwańskiej". Każdy ma swoje zdanie, Radwańska ma wielu zwolenników, także wśród osób, które połamały zęby na białym sporcie i zajmują się nim przez całe życie. Nijak nie zmienia to faktu, że to, co obecnie prezentuje, mnie nie przekonuje. Tokio, Pekin 2011 - przyjemna dla oka, agresywna gra. Sezon 2012 - nudy.

| Odpowiedz
blokuj
Jankus1110

Przemawiają przez Ciebie emocje :)
Każdy widz tenisa może oglądać ten sam mecz z innego powodu i czegoś innego szukać w obrazie gry. Jednemu podoba się szybki atak po serwisie i błyskawiczne skończenie punktu, a inny chce zobaczyć trochę walki na wyniszczenie. W dużej mierze jest to rzecz gustu. To samo zresztą tyczy się innych dyscyplin sportu.
To, że Tobie i p. red. Tomaszewskiemu stylu gry Agnieszki się nie podoba, nie oznacza, że jest to jedyne słuszne zdanie. Ja na pewno nie twierdzę, że moja opinia jest nieomylna. W końcu papieżem nie jestem i ex cathaedra się nie wypowiadam. Jeśli dyskutować, to najlepiej za pomocą argumentów, a nie naładowanych emocjami przerysowań.
P.S. Znając życie, to ten komentarz wkrótce zostanie skasowany (tu przemawiają przeze mnie emocje ;)).

| Odpowiedz
blokuj
Jankus1110

Sarkazm, zastosowany w dyskusji, jest wyrazem emocji, bo oznacza: kończą się racjonalne argumenty, którymi można wygrać, więc uciekam się do sztuczki retorycznej. Z pewnych dyskusji po prostu nie wyciągnie się jednoznacznych dla wszystkich stron wniosków i tyle.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.