Wątek dotyczący artykułu

Fabulous_Killjoy

Zawsze miałam szacunek do tego pana, ale w paru pytaniach zdecydowanie przesadził.
"Frytka i Matka wszystko, co mieli zrobić, już zrobili". Nie przesadzajmy. Mariusz ma 32 lata, a Marcin 31. Jak na debel, nie są staruszkami. Nestor ma cztery dyszki na karku i nie przeszkadza mu to w osiąganiu kolejnych sukcesów w grze podwójnej. Nawet w tym roku wygrał Roland Garros w parze z Maksem Mirnyjem, który zresztą również najmłodszy nie jest (35 lat).
Polacy wygrali w tym roku dwa duże turnieje w Barcelonie i Madrycie! Początek sezonu 2012 mieli naprawdę niezły.
Teraz przechodzą trudny okres i wciąż przegrywają pierwsze mecze. Nie można temu zaprzeczyć. Ale żeby od razu wieszczyć koniec ich kariery!? ( Wiem, że Tomaszewski nie to miał na myśli. Aczkolwiek wyraźnie dał do zrozumienia, że jego zdaniem nasi debliści niczego już nie osiągną.)
Jego męski faworyt Us Open już zupełnie mnie powalił.
Na miłość boską!
W ostatnich miesiącach Djokovic nie istnieje w starciu z Federerem i Murray'em. Na Igrzyskach położył mecz o trzecie miejsce, a z brązem ostatecznie wyjechał Del Potro.
Okej - wygrał turniej w Toronto. Ale kogo mocnego on tam pokonał? Murray się wycofał, a Tsonga położył mecz.
Finał - Gasquet
Półfinał - Tipsarevic
Ćwierćfinał - Tommy Haas
Finał w Cincy jednostronny. Szwajcarski as upokorzył Serba, w jednym secie nie oddając mu nawet gema!
Z kolei Federer gra idealnie. Jedyną jego wpadką był mecz o złoty medal w Londynie. Murray zagrał tam niesamowicie, ale faktem jest, że Roger nie pokazał pełni swoich możliwości. Wielu twierdzi, że jego kiepska forma w tym spotkaniu jest efektem morderczego półfinału z Juanem Martinem.
A Wimbledon i Cincinnati? Tam zaprezentował się wręcz perfekcyjnie.
Niewiadomą jest Murray, który po wspaniałym występie w Londynie miał problemy zdrowotne. Poddanie meczu z Raoniciem w Toronto, wpadka z Chardym w Cincy...
W każdym razie faworytów Us Open jest dla mnie dwóch. I Novak Djokovic zdecydowanie do nich nie należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vamos

Tak, perfekcyjnie się zaprezentował na Wimbledonie. Mecz z Benneteau był szczytem doskonałości, ćwiartka z Malisse niewiele gorsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.