Wątek dotyczący artykułu

Marta Półtorak: Chcieliśmy jechać w play-offach

PGE Marma Rzeszów nie zdołała awansować do fazy play-off rozgrywek Enea Ekstraligi. Zdaniem Marty Półtorak wpływ na słabszą postawę zespołu była tragedia jaka dotknęła ten zespół.

przeczytaj cały artykuł

Greg-Tarnów

I pomyśleć że do marca będziemy karmieni postami kto zasili Rzeszowską drużynę jak zawsze dużo szumu a skończy się na Lamparcie i Kuciapie hehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
biało niebieski 1966

Greg bardzo mądrze napisał.Kto zasili Rzeszów?Ano zobaczcie skład na memoriał Nazimka wybierajcie a nie karmcie kibiców przez cały przyszły sezon iluzją.Wszak macie ponoć kasy bez liku mamienie kibiców to wasza specjalność.A ja wam powiadam nie dla psa kiełbasa,nie dla Rzeszowa Hampel którego już parę lat widzicie w swoim składzie.Fatamorgana!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Dario

Wstyd i hańba jest dla człowieka mieszkającego we wsi zwanej Tarnowem (Tarnowsią ) pomiędzy Rzeszowem a Krakowem. I wszędzie daleko do cywilizacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kotołak

Jak Greg zauważył wstyd to kraść.A ja dodam wstyd to po takim okresie niby dobrze przepracowanym tzw.transferowym zdobyć tylko 17 punktów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
anty gacek

To są smutne fakty dla ciebie koleś a to że ty już spakowałeś zabawki nie oznacza że każdy tutaj jeszcze chodzi do szkoły , więc nie pajacuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TATOO

Bo widzisz kolego , jak się poczyta wpisy takich "gości" jak Furgiel , kibic stali Kenzo Tokyo, czy Rzeszowiak ...to wzbiera w człowieku taka ochota żeby "troszeczkę" podokuczać , po co pisać "Pewne " wiadomości , które nie mają pokrycia z rzeczywistością? Teraz przychodzi ten czas żeby to odreagować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
TATOO

W przeciwieństwie do Twoich "kolegów" nigdy nie pisałem że jesteśmy najlepsi , że mamy pewne PO ,czy mistrza . Jeżeli nie wierzysz to poczytaj moje wpisy , i jeżeli znajdziesz chociaż jeden w którym się napinam to "spadam" z tego forum!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.