Wątek dotyczący artykułu

Lokomotiv Daugavpils - Lechma Start Gniezno 40:50 (wynik)

Lechma Start Gniezno po zaciętym spotkaniu pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:40. Dzięki tej wygranej czerwono-czarni są już o krok od awansu do Enea Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Rolasek

W sumie to nawet żałuje prawie pewnego awansu Gniezna do Ekstraligi. Dzisiaj czytając komentarze w relacji live niektórych "kibiców"...Tragedia...Nigdy w życiu nie widziałem takiego napinania. Wyzywanie się od szmat, "chu*ów", "ku*w"...Nie dość, że rzucają się na każdego, to popisują się cholernie wysoką inteligencją.I pomyśleć, że ten cały syf za rok zbierze się na Ekstraligowe działy i będą robić to, co potrafią najlepiej - śmietnik.
Ktoś mi napisał, że na Lublin - Grudziądz będzie gorzej jeśli chodzi o wyzwiska i napinanie. Pewnie nie zabraknie tam najmądrzejszych kibiców Gniezna.
(OCZYWIŚCIE NIE MÓWIĘ O WSZYSTKICH KIBICACH GNIEZNA!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
popierwszekultura

niestety tojest znak rozpoznawczy Gniezna - miliony napinaczy. Ja z kolei bardzo się cieszę, że Włókniarz utrzymał się w Elidze, bardzo zaskarbiliście sobie mojej sympatii na barażach! pozdrowieni i do zobaczenia prawdopodobnie za rok na ekstraligoych torach. :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elemis76

Jestem kibicem Startu z 25 letnim stażem i niestety muszę Ci przyznać racje. Każdy klub ma tutaj swoich napinaczy ale to co robią gnieźnianie to "mistrzostwo" świata. Wstyd mi za nich. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rolasek

Ja mam na ten temat pewną teorie. Przyjmijmy, że w każdym mieście jest "x" napinaczy. W takiej Częstochowie Ci napinacze rozchodzą się na siatkówkę (AZS Częstochowa), piłkę nożną (Raków Częstochowa) i na żużel. Czyli na żużel chodzi 1/3x napinaczy. Podobnie jest we Wrocławiu. A w takim Gnieźnie głównym sportem jest żużel dlatego współczynnik napinaczy jest większy. Tak samo jak w np. Lesznie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.