Wątek dotyczący artykułu

Piotr Protasiewicz: Najgroszy tor do jazdy jest w Gorzowie Wielkopolskim

Stelmet Falubaz kolejny raz zremisował na własnym torze ze Stalą Gorzów. PePe zdobył w meczu 13 punktów. Po nim przyznał, że było ciężko i zdradził czego spodziewa się w Gorzowie.

przeczytaj cały artykuł

StalTheGreat

Ewidentnie falubazom takim jak protas czy dobrucki puszczają nerwy. Mam nadzieję, że ta piątka seniorów z Gorzowa spuści im taki łomot, że się nie pozbierają. Kasprzak 10, Jensen 10, Zagar 10, Iversen 10, Gollob 10, juniorzy 1 pkt. 51:39. I niech ten falubaz zwany dalej "gó..em" zejdzie mi już z oczu na ten sezon. Jeszcze nie widziałem tak kombinatorskiego i rozgoryczonego swoją postawą gó.. w polskim żużlu. Zakontraktowali gó.. i dziwią się , że jadą jak gó.. .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
zkz

Ale po co obrażasz zawodników ja twojich nie obrazam kazdy moze wyrazić opinie ale szanujmy sie Jak wam szło gorzej ja waszych zawodników nie wyzywałem na forum zakontraktowaliśmy kogo zakontraktowaliśmy nie trafiliśmy trudno za rok bedzie lepiej Pozdrawiam normalych kibiców zuzla z całej Polski nie tylko z Lubuskiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
StalTheGreat

Mnie nie obchodzi dyspozycja waszych zawodników, mnie interesuje wasze zachowanie tuż po meczu. Zachowanie godne osób , których nie można nazwać w żaden inny sposób jak gó.. . Żaden szanujący się zawodnik albo trener nie gadałby głupot o torze, na tydzień przed meczem! Sam napisałeś, że nie trafiliście zakontraktowaniem w tym roku, więc zamiast pisać, że mamy beznadziejny tor uderzylibyście się w pierś i powiedzieli, że Holta i Davidsson to pomyłka przez co jesteście gorsi w tym sezonie! Postawa tchórzy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
zkz

Ale normalnie kibice to wiedzą jaki mamy skłąd i kto zawodzi a Trener i Protas poprosty próbują zwrócić uwage bo a nóz coś ugrają przed rewanzem to tylko sport :):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
StalTheGreat

No tak , tylko że to ma niewiele wspólnego z rywalizacją czysto sportową. Widzę, że jesteś w miarę obiektywnym kibicem ,dlatego wiedz , że ja jak mało kto z Gorzowa potrafię docenić klasę sportową falubazu z ostatnich 3-4 lat kiedy zdobywaliście non stop medale. Jednak wasza tegoroczna postawa w sytuacji , gdy przegrywacie mecze to żenada , w szczególności mam na myśli tą całą akcję z richardssonem i wczorajsze wypowiedzi dobruckiego i protasiewicza. Tak na marginesie - może się mylę - wydaje mi się, że słowa dwóch ww. panów to po prostu odgórny nakaz cwaniak Dowhana, który szuka każdej możliwej drogi osiągnięcia "sukcesu"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
tepiciel oszolomow

rownierz uwazam ze senatorek macza w tym swoje paluchy.Przecierz on na nie przeboleje pierwszej porazki i tego ze Stal bedzie wyzej od Falubazu.Jak zdobyl braz to z banerem jezdzil po calym lubuskiem.Jak stal zdobyla to mowili to tylko braz.Co do toru to nawet mi sie nie chce komentowac wypowiedzi kapitana falubazu.Jak byl zyto to byla kopa po same jaja na ktorej nawet zawodnicy falubazu sie wywracali.(zengi,greg)Nagle zapomnial na jakim kartoflisku jezdzil.Pozatym ledwo mecz sie zakonczyl a juz falubaz na cala polske trabi ze w Gorzowie jest najgorszy tor w Polsce.A panie protasiewicz zapomnial pan co powiedzial pan o nawierzchni w tym sezonie w Lesznie ze przesadzili z torem i przeszli samych siebie.To samo mowil pan o Gdansku.Jak w Gorzowie sie wygrywalo mecze lub dwumecze to tor byl dobrze przygotowany?Teraz realne widmo braklu awansu zaglada w oczy to juz na konferencji pomeczowej trabicie o torze w Gorzowie.Jak na dloni widac ze w niedziele cos bedziecie kombinowac ze to czy tamto wam nie bedzie pasowac aby mecz przelozyc.Tak samo bylo w innych sezonach.Przekladano mecze i omijano regulamin.O dziwnych defektach tasmach czy innych wyrezyserowanych problemach by odpowiednio ustawic sklad na mecz nie chce mi sie pisac.Falubaz jest jednym z najbardziej kombinujacych w lidze i wszyscy to dobrze wiedza.O LEE tez dobrze wiedzieli a jaka szopke w Gorzowie odegrali pod publike z senatorkiem na czele.Czekam niedzieli i kolejnych waszych problemow czy uwag do strony Gorzowskiej.Bo to ze takowe beda jest wiecej niz pewne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.