Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika

Ten Sybil

Z Wami jest mi bosko, ale musicie przyznać, że tu tak porządnie, że aż czasem ciarki przechodzą. Między Kafką a Orwellem. No nic. Przygodo, ahoj! Ahoj przygodo! Zobaczymy, co można osiągnąć "drogą parlamentarną". Potem podziemie zostaje.. ;)) Regulamin jest chwilowo moim bożyszczem, ale "zlagrować" się nie dam..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eugene_64

Regulamin bożyszczem? Przeczytałem go kilka razy i niczego fascynującego nie znalazłem. Ale za to posiada on zasadniczy mankament. Brakuje w nim ostrzeżenia. Moim zdaniem przy pierwszym często nieświadomym naruszeniu regulaminu użytkownik powinien dostawać jedynie ostrzeżenie. Banowany mógłby być gdyby w dalszym ciągu naruszał regulamin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ten Sybil

"Regulamin bożyszczem"??? Ironia, jeszcze raz ironia.. Niestety.. Gdzie się teraz przeniesiemy?? Mnie już nawet ostrzeżenia nie urządzałyby, tłumaczę dlaczego. Popatrz, proszę w sugestie: pierwsza na temat ew. zmiany zasad była 2 tyg. temu. Bez odpowiedzi, nawet najprostszej. Typu - nie, bo nie! Druga tydzień temu. Też nic! Czuję się źle z takimi "zasadami". To są żadne zasady. To jest, najdelikatniej mówiąc, niedemokratyczne postępowanie z ludźmi. Niewidzialna ręka kasuje wpisy i złe, i dobre, według jakiejś sobie tylko znanej "zasady". Dla was tu "siedzę"...

| Odpowiedz
blokuj
Eugene_64

Czytałem i poparłem Twoje sugestie. Może z czasem administratorzy zrozumieją, że banując bardzo aktywnych i lubianych użytkowników portalu podcinają gałąź na której siedzą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.