Wątek dotyczący artykułu

Holta o torze w Gorzowie: To niezły obiekt do ścigania

Rune Holta w pierwszym meczu półfinałowym ENEA Ekstraligi ze Stalą Gorzów spisał się słabo, zdobywając w czterech biegach tylko 3 punkty. Spoktanie zakończyło się remisem 45:45.

przeczytaj cały artykuł

Squalo

Może ja spróbuję? W przyszłym roku u teściów robimy generalny remont domku jednorodzinnego; jest sporo roboty i każda para rąk się przyda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tigrus

Szczerze to kto wie. Póki co to nie wiemy kto będzie nowym prezesiną w klubie, więc nie wiadomo jakie decyzje będą. Wiem, że kibice go na pewno nie chcą tutaj w Bydgoszczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tigrus

Bidna Polonia, a jakoś pokonała Gorzów u siebie, w przeciwieństwie do bogatej zielonki. Tak sobie ujeżdżacie po Polonii, a zaledwie kilka lat temu to Wy cieniowaliście podczas gdy Polonia utrzymywała Gollobów, Protasa i zagraniczniaków zdobywając pełno medali. Wy na razie wydajecie kasę a złota wciąż nie widać od prawie 30 lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Tigrus

Nie wiem na jakim etapie się zatrzymałeś, ale Polonia spokojnie się utrzymała. Chyba, że jest tak cudownym jasnowidzem i wiesz jak będzie to wszystko wyglądało w przyszłym roku, po kolejnych "cudownych" zmianach regulaminowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.