Wątek dotyczący artykułu

Jonsson wyszedł ze szpitala

Andreas Jonsson opuścił już szpital, do którego trafił po upadku w piątym wyścigu Grand Prix Skandynawii w Malilli. Szwed przez najbliższe dni będzie odpoczywał od żużla.

przeczytaj cały artykuł

Squalo

Człowieku! Miej litość nade mną, toć ja już wszystko mam zorganizowane na ten wyjazd, a ty mnie deszczem pocieszasz?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dillinger79

niestety połowiczny; podobno Władek zgromadził już 14 barek świeżej nawierzchni, po to aby w przypadku deszczu mecz odbył się za wszelką cenę

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Squalo

Okay; szacunek dla faceta, który potrafi wszystko przewidzieć. Jeżeli faktycznie będzie padać, uszy Wam poobrywam - stoi? Żartują sobie z poważnego obywatela w niepoważny sposób...

| Odpowiedz
blokuj
Squalo

Świetny żart, doprawdy; załapałem po czasie, ale w pierwszej chwili istna załamka, rozpacz w kratkę. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Stalowiec_

hahaha ciałbyś:) meczyk odbędzie spokojnie:) pogoda nie bedzie zła. I o 21:30 w Gorzowie bedziemy świętować awans do FINAŁU!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.