Wątek dotyczący artykułu

Wygraliśmy, ale jakbyśmy przegrali - relacja z meczu Polska - Mołdawia

Pomimo zwycięstwa 2:0 Polski nad Mołdawią biało-czerwoni zawiedli na całej linii. Po wielkiej męczarni i fatalnej postawie naszych reprezentantów zdobyliśmy komplet punktów.

przeczytaj cały artykuł

michał 23

prawidłowo wiemy że ze słabymi drużynami gramy nędznie, ale z mocnymi umiemy się z mobilizowac.....ale oczywiscie gadaja że lewandowski nędza ale całe życie w formir nir bedzie ....debile

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan wszystkich Panów

i o to chodzi! a frajerom kibicom od święta tego nie wytłumaczysz. a siedzą i się mądrują. jak mnie balet mongolski nie interesuje to nie oglądam i głosu nie zabieram bo mam to gdzieś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Pan wszystkich Panów

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce to my prawdziwi kibice. A ty frajer w życiu na meczu nie byłeś.nawet okręgówki pewnie. kibicuje się zawsze swojej drużynie. czy idzie czy nie. pikniku jeden

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
balu

Zurawie nie dyskutuj z prawdziwym kibicem, który jest na każdym meczu Reprezentacji PZPN'u, także na tym był i tutaj opisuje ciekawostki z tym związane. Zresztą zobacz kazałem mu spakować plecak na jutro do szkoły i coś go długo nie ma haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
balu

Nikt o tobie nie mówi a ty się wcinasz. Problem z czytaniem ze zrozumieniem? A ten drugi co kawał opowiedział to sobie może z niejaką Siwiec piątkę przybić bo jest tak samo żałosny jak ona. Na tym kończę bo nie chcę z tobą dyskutować. Nie masz ani jednego argumentu który by tu kogokolwiek przekonywał do twoich racji, bezmyślnie atakujesz innych kibiców i w dodatku mama pakuje za ciebie plecak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.