Wątek dotyczący artykułu

Kowalik: Będzie to bardzo trudny mecz

W niedzielę w Toruniu odbędzie się rewanżowe półfinałowe spotkanie pomiędzy Unibaksem a Azotami Tauron Tarnów. Pierwszy pojedynek zakończył się triumfem Jaskółek 48:42.

przeczytaj cały artykuł

APATOR MISTRZ

Nie ma co zastanawiać kto ile zdobędzie punktów. Toruń zadanie ma proste wygrać dwa biegi po 5-1 a w pozostałych 13-nastu biegach bilans na remis.I spokojnie jesteśmy wielkim finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Grodu

Ja powiem więcej, wygrać należy pierwsze 4 biegi. To musi być uderzenie a później uparta obrona. Wykorzystać własny tor zanim chłopaki z Tarnowa nie przełożą się!!!!. I chyba to jest tajemnica numerów startowych zawodników!!!!. Wczoraj były różne kombinacje i analizy a ja w tym widzę powód takiego ustawienia.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Nic dodac nic ujac :)To bedzie mecz nerwow i by myslec o koncowym triumfie musimy szybko odrobic i odskoczyc na min 10pkt by pozniej kontrolowac spotkanie.Nie od dzis wiadomo,ze zuzel to nie kopana gdzie najlepsza obrona jest atak.nie da sie ukryc,ze spotkaja sie dwie rownorzedne druzyny i kto szybciej opanuje nerwy ten pojedzie w finale.Moim zdaniem awans roztrzygnie sie w pierwszej fazie meczu_pzdr

| Odpowiedz
blokuj
Karol KSSG

Awans rozstrzygnie się pod koniec, początek może być słaby a potem lecą taktyczne i to niweluje dziury. Mecz powinien być na styku, a o wygranej zadecują dwa ostatnie biegi i nerwówka na MA do końca :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Fan z Grodu

Nie zgodzę się z Tobą. Wczoraj zastanawiałem się nad składem par jakie Mirek podał na mecz. Wydawały mi się do bani. Dzisiaj doszedłem do przekonania że chodzi o wygranie pierwszych 4 biegów 5:1 a później na obronie tego wyniku. Ma to sens. Wiadomo że chłopaki z Tarnowa po jednym biegu będą już dobrze spasowani do toru i ciężko będzie po 4-tym biegu wygrywać. Przyjęte rozwiązanie taktyczne pozwoli do zdobycie przewagi na samym początku a później na biegi remisowe i to wystarczy. Oczywiście jest to moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać.

| Odpowiedz
blokuj
Karol KSSG

A skąd ta pewność ,że wygracie pierwsze biegi? To tylko taktyka a może być zupełnie inaczej. Równie dobrze możecie w pierwszych biegach wy przegrywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Sylar

wez sie obudz. kowalik sie skomprmitowal ustawiaja tak zespol . ty wiersyz w cuda czy co? 3-3,4-2,5-1,1-5. tak bedziesz mila po 4 biegach dzieki kowalikowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Fan z Grodu

Poznajesz ten wpis "jak torun wygra 1 bieg 5-1, 1 4-2 i poprawi w 3 5-1 jest po mjeczu. zadne taktyczne tu nic nie pomoga. 14-4 i tarnow sie rozsypie". To są Twoje słowa tylko napisane w innym temacie. To o co chodzi? Sam piszesz podobne wyniki a mnie kazesz sie obudziś ...oj chłopie

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.