Wątek dotyczący artykułu

Kowalik: Będzie to bardzo trudny mecz

W niedzielę w Toruniu odbędzie się rewanżowe półfinałowe spotkanie pomiędzy Unibaksem a Azotami Tauron Tarnów. Pierwszy pojedynek zakończył się triumfem Jaskółek 48:42.

przeczytaj cały artykuł

Fan z Grodu

A gdzie w mojej wypowiedzi jest pewność? Opisałem tylko mój punkt widzenia odnośnie składu i taktyki (ja bym tak zrobił). Czy ona wypali nie wiem. Jest ryzyko jest zabawa:)
Mogę założyć się o piwo że wygramy...oki. 1- min 4:2, 2- min 4:2, 3-5:1, 4- min. 4:2...Wchodzisz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol KSSG

W nic nie wchodzę, bo zakład bez sensu i nie do zrealizowania i wywiązania się. Piszesz,że doszedłeś do przekonania, może pójść zupełnie inaczej i może być jeszcze "żałoba" na MA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol KSSG

Daj na luz zakładami netowymi. Jeden z waszej pary może zostać z niczym, dla was brak awansu będzie ciosem a dla Tauronów będzie to cios w samo serce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Toruniak

W 4 biegu wziąłbym w ciemno 3:3, bo przy tym co piszesz przed 4 biegiem goście będą mogli już skorzystać z rezerwy taktycznej i za Jamroga lub Gomólskiego pojedzie Janowski...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.