Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch przed derbami: Chciałbym móc przyrzec, że wygramy, ale nie mogę

Stal Gorzów stawiana jest w roli faworyta w walce o awans do finału play-off ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Trener żółto-niebieskich, Piotr Paluch, nie lekceważy jednak rywala.

przeczytaj cały artykuł

Hockley

W jaką napinkę? Prawdę powiedział, bo Falubaz psioczy zanim mecz się rozpoczął. Mniej gadać, więcej robić i pokazać jak się jest mocnym, jadąc w osłabieniu. Falubaz ma na to doskonałą okazję, choć jedzie na wyjeździe. Tor na pewno będzie regulaminowy. W przypadku porażki, myślę że pogodzą się z nią i nie będą znowu wylewali żalów. W przeciwnym wypadku pozostanie naprawdę niesmak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karol KSSG

Paluch z lekka nutno ironii mówi, ale tym razem musimy ich przejść. Wystarczy choćby jeden pkt przewagi. Stadion pełny, wszyscy pozytywnie nabuzowani i jakby była nasza porażka to nawet nie chce sobie wyobrażać, tego zawodu. Kolejnej klęski byśmy nie przełknęli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mysz Polski FZ

no nic nie wskazuje byscie mieli przegrac,ktos z waszych by musial srogo zawalic -gollob 12 ,kasprzak 12 iversen 10 jepsen 8 zagar 6 juz masz 48 a junior jeszcze z 2 pkt uskrobie -no nie ma bata bysmy mieli to wygrac a zagar tez moze 10 zrobic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
asia

Czemu tak uważasz?Piotrek spokojnie ,w bardzo wyważony sposób wypowiedział się na dany temat i to wszystko.Ani nikogo nie obraził,ani nie posadził o nie wiadomo jakie rzeczy.Napinał się i owszem ale kto inny i to w liczbie dwa.Ne można się do niczego doczepić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
maly PzB

Bolo jest Trenerem, wiec nich zabiera zdanie na tematy ktore jego dotycza, a ten caly syf niech zostawi na boku, o to mi chodzi, Asia "lapka w gore" Pozdro z Buczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
asia

Ale sam przyznasz ,że to zdanie o i do kibiców super,prawda? a co do tematu ,to uważam ,że i tak wyszedł z tego obronna ręką.bez żadnej napinki,mi się podoba.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.