Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch przed derbami: Chciałbym móc przyrzec, że wygramy, ale nie mogę

Stal Gorzów stawiana jest w roli faworyta w walce o awans do finału play-off ze Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Trener żółto-niebieskich, Piotr Paluch, nie lekceważy jednak rywala.

przeczytaj cały artykuł

Mysz Polski FZ

hitem sezonu to bedzie wyeliminowanie tarnowa z finalu ,jakos bardziej mi na tym zalezy -bardziej wole sukcesu kowalika niz cieslaka a najbardziej nalezy on sie wladkowi z calego serca mu tego zycze za to co zrobil dla waszego miasta i dla zuzla w lubuskim i za ostatnie lata upokorzen ,dowhanowi za wiele by sie udalo, zakontraktowanie holty musi mu wyjsc bokiem za taaaka kase taaaka cienizna(poza jednym meczem w toruniu),bo davidsson to inna bajka byl w super formie do czasu jak go piotrek pawlicki popsul,nikogo nie idzie za to winic podobnie jak ze zmarzlikiem czy zengim,pech

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xyz71-Bydgoszcz

Kolego mi też się marzy by Toruń utarł nosa Cieślakowi i by Tarnów wypadł z finału,a potem porazka z Falubazami i Tarnów bez medalu to by było historyczne wydarzenie na które pewnie czeka wielu w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedman47

Ciekawi mnie dlaczego tak wielu ludziom na tym zalezy...?Czyzby za Mistrzostwa Swiata i nietrafiony sklad?Jakby nie bylo ja takze jestem za Toruniem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
IV 77

a ja ci powiem dlaczego kupiłem dziś tygodnik żużlowy i tam na temat Tarnowa był ciekawy artykuł kilku zawodników ma podpisany kontrakt nie z klubem a ze sponsorem dla niektórych zawodników brakuje pieniędzy typu Madsen na koniec sezonu strategiczni sponsorzy wycofują się ze sponsorowania Tarnowa o czym obszerny artykuł t TYGODNIKU ZUŻLOWYM i co robi Cieślak już prowadzi rozmowy z Częstochową gdzie pojawił się poważny sponsor tak jak Janowski dla tego większość będzie za Toruniem ja też pseudo trener Cieślak ucieka z tonącego statku a leci tam gdzie więcej miodu dają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
speedman47

Dla mnie to zaden trener....Wezmy mnie lub Ciebie-np...Dpstajemy gruby szmal i kupujemy zawodnikow jakich chcemy,placimy im a oni jezdza,Nie musimy sie nawet pokazywac na stadionie bo ekipa i tak wygra z kazdym,Jest najsilniejsza wiec w czym problem?Taki Cieslak np ma nauczac Hanckoka,Golloba,Dudka,Hampela jak jezdzic...hahahahaaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
pijack666

Cieślak już dawno się skończył idzie tam gdzie ma dream team z którym każdy nie majacy o żużlu pojecią przypadkowy przechodzień odniósł by sukces

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fred

Cieślak się nie skończył, Cieślak nie mógł się skończyć bo tak naprawdę nigdy się nie zaczął, z niego trener jak z kaczej d..y kapelusz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Karol KSSG

To było do przewidzenia, jeden sezon nakupili gwiazd, wchodzi nowy regulamin finansowy i taki Tarnów jest bez kasy, dlatego tak bardzo chcą złoto , bo potem może być kicha przez dłuuuugie lata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
maly PzB

Naczytales bajek z mchu io paproci Czekanskiego i juz podnieta, kto jak kto ale Ulamek z pewnoscia do dzis by czekal na kase, wez sie ogarnij chlopie , bo sam nie wierzysz w to co piszesz, gdyby to byla prawda, to juz Pani Prokurent by nas wysadzila z EE , wlacz qrwa myslenie bo zal czytac, co Ty tu bredzisz./... nie trzeba kupowac tej gazety zeby przeczytac te bzdety ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Karol KSSG

Czekamy czekamy, tyle kasy wpompowane, dwóch mistrzów siata, do tego Cieślak a tu brak medalu? Oj poleciałyby głowy. Chodzą słuchy,że za rok tak krucho z kasą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
speedman47

Z calego Myszkowego plemienia forumowiczow Twoje komentarze podobaja mi sie najbardziej..Ze wzgledu na plozenie Zielonki marze oczywiscie o tym aby Falubaz w najgorszym wypadku zdobyl braz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
speedman47

a jeszcze bardziej pragne ZLOTA dla Staleczki z ktora zwiazany jestem kupe,kupe lat i kocham ja najbardziej ze wszystkich gorzowskich atrakcji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Esiu_ZG

Toz to ja juz u tym pisałem.
Zwalić narodowego polewaczkowego z Tronu.
Ja tez wole Stal w koronie (złoto zostaje w Lubuskim),
niż trenera ekipy z gwiazdami,
tak jak to było u nas (aczkolwiek było baaaaardzo miło). Po sezonie drużyna się posypała z takich, a nie innych powodów, to podkulił ogonek i poszedł do DT i za pieniądzem.
W komentach północ- południe też widać odwilż. O to chodzi, oby tak dalej.
Myszkowy pozdraw z Zielonej Góry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.