Wątek dotyczący artykułu

Mecz Unibax - Azoty Tauron o 17:30

W zeszłą niedzielę rozegrany miał zostać pojedynek Unibaksu z Azotami Tauron. Decyzją sędziego, przyznany został walkower dla drużyny toruńskiej ze względu na brak wymaganego KSM w zespole z Tarnowa.

przeczytaj cały artykuł

Dumny z Krzyża

Stępniewski jest też do wy..nia bo przez tego gorzowskiego knura nasz klub cierpi na wizerunku! Po ch..j on się udziela w parkingu? To moda jest jakaś na lansowanie się w tv czy jak? Największe porażki naszego klubu to jego sprawka (Leszno przed rokiem i ostatnia niedziela) bo zamiast dać chłopakom w spokoju przygotować się do walki on odgrywa jakieś wojenki, rewanże itd. Niech on się lepiej za przewodnictwo w niczym nie bierze bo rozłoży ten sport na łopatki. A składając dymisje z prezesury mam nadzieje, że zostanie na lodzie bo tamtego stołka też nie dostanie. On nie pasuje do naszego klubu i osób z nim związanych (Ząbik, Kowalik). To są ludzie z klasą a nie gorzowskie cwaniaczki. Taka smutna prawda, że trafił cwaniak na cwaniaka i się droczą, który wygra. A wygra, mam nadzieje sport wreszcie bez warcholstwa i cwaniactwa. Łapy precz od Apatora przybłędy - idźcie mieszać gdzie indziej bo na takich zagrywkach cierpi tylko wizerunek klubu. Nawet jeżeli masz czyste ręce w co do końca nie wierze cieszę się bardzo, że zostawisz toruński klub w spokoju. Marketingowcem jesteś dobrym ale nie nadajesz się na to stanowisko bo strzelasz sobie samobóje wywołując kontrowersje. A wystarczy być człowiekiem z honorem i zasadami i był byś całkiem ok. Czekam na wywiad z panem Stępniewskim i chce poczytać co ma do powiedzenia w tej kwestii. Jeżeli mnie przekona, że ma czyste ręce to przeproszę. Co i tak nie zmienia faktu, że największą winę za całe zajście ponosi ekipa gości z Tarnowa a głównie kierownik drużyny (i sędzia). Dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Steve Rondel

Wreszcie napisałeś coś do rzeczy.
Jakby Stępniewski miał jaja i klasę to nie zniżyłby się do poziomu Cieślaka, poszedłby tarnowianom na rękę - przymknąłby oko na spóźnienie Hancocka.
Zyskałby tym szacunek całego środowiska, mecz by się odbył a Apator z palcem w dupie rozjechałby Tarnów i byłby w finale.
Takie jest moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hockley

Takie jest i moje zdanie. Na trybunach było 15 000 widzów, w tym kilkadziesiąt osób z Tarnowa, telewizja (!), zawodnicy żądni rywalizacji, zorganizowane wszystko na tip-top, a on to całkowicie zlekceważył. Podszedł do sprawy na zasadzie: "włas­na reali­zac­ja ku­zynką egoizmu".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.