Wątek dotyczący artykułu

Mecz Unibax - Azoty Tauron o 17:30

W zeszłą niedzielę rozegrany miał zostać pojedynek Unibaksu z Azotami Tauron. Decyzją sędziego, przyznany został walkower dla drużyny toruńskiej ze względu na brak wymaganego KSM w zespole z Tarnowa.

przeczytaj cały artykuł


banc

1. Jeden zawodnik z Tarnowa postanowił pilnie udać się do szpitala, żeby zbadać dolegliwości które dokuczały mu od dłuższego czasu.
2. Drugi zawodnik postanowił zjawić się góra godzinę przed czasem, efektem czego od południa było wiadomo, że w najlepszym przypadku się spóźni.
3. Kierownik drużyny miał tylko 5 godzin żeby policzyć KSM drużyny bez Hancocka i podsunąc taką wersję sędziemu do zatwierdzenia.
4. Sędzia źle zinterpretował regulamin i przyznał WO. Propozycja ZZ za Hancocka to też był odlot.
5. Drużyna z Tarnowa nadal nie umiała policzyć swojego KSMu i złożyć natychmiast protestu. Dopiero osoby z zewnątrz musiały, długo po odwołaniu meczu, zwrócić im na to uwagę.

Podsumowując. Dobrze tak Toruniowi. Kombinował jak na krzywy ryj wejść do finału to teraz ma karę. Przecież na pewno się bali jechać (dwa dni wcześniej trenowali) a tor pewnie zrobili gorszy niż w Gorzowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
banc

Poznałem w życiu kilku kibiców z Tarnowa. Normalni fajni ludzie.
Jedyne co mnie wnerwia to czepianie się Torunia za to co się działo w niedzielę. Prezes i działacze mają swoje grzeszki. Ale w tym wypadku Monty Python to mało.

Kążdy kibic, który był na stadionie chciał meczu. Toruńscy zawodnicy chcieli meczu. Teraz to już tej całej afery nie da się odkręcić. Jeśli np. Tarnów wygra z Toruniem bez Sullivana będzie smród. Jeśli przyjedzie w składzie z Vaculickiem będzie smród itd. itp.

Najbardziej ucierpiał wizerunek żużla. Zaczynam się powoli cieszyć, że jest możliwość, że spółka ekstraliga nie będzie zarządzać rozgrywkami. Najlepsze co się może stać to ustalić jakikolwiek regulamin byle na kilka lat. I nie ruszać i nie zmieniać pod chwilowe zachcianki prezesów takich czy innych klubów. Dopiero co rozszerzono ekstraligę do 10 drużyn. To już niektórzy chcą zmnieszać. W tym roku jeden zawodnik z GP. To w następnych można więcej. KSM w tym roku taki to za rok inny itp. Nawet dobrze zorientowany kibic gubi się w tym wszystkim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.