Wątek dotyczący artykułu

Mecz Unibax - Azoty Tauron o 17:30

W zeszłą niedzielę rozegrany miał zostać pojedynek Unibaksu z Azotami Tauron. Decyzją sędziego, przyznany został walkower dla drużyny toruńskiej ze względu na brak wymaganego KSM w zespole z Tarnowa.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
copernicaninowianin

Jesteś mistrzem świata w odwracaniu kota ogonem. Dla Twojej wiadomości - Stępniewski podszedł do Lisa i powiedział mu: "Panie sędzio, jest już po 17. My już od wczoraj w komplecie jesteśmy gotowi do tego spotkania. To nie nasz problem, że goście nie potrafią się zorganizować na ten mecz. Chyba czas zaczynać". I bardzo dobrze, że tak powiedział sędziemu. Takiemu podłemu człowiekowi jak Cieślak nie można iść na rękę. Wówczas sędzia sprawdził, czy Tarnów ma wymagany KSM i podjął decyzję. Tyle że błędną. Dodam, że nasi wcale nie liczyli na walkower - siedzieli już na platformie gotowi do prezentacji. Gdyby byli pewnie walkowera, logicznym jest, że wcale na tę platformę by się nie pofatygowali. Wybacz, ale pisanie że torunianie przeszkadzali Gregowi w dotarciu na stadion, to są brednie. Wiesz, jest już u Was taki jeden, nazywa się Fan z Tarnowa. On też piszę różne głupoty, do których potem nie potrafi się w logiczny sposób ustosunkować. Inna sprawa, to fakt, że spóźnialstwo to w Waszej drużynie norma. Teraz Toruń, prędzej Wrocław. Raz Wam Sparta poszła na rękę i pewnie pomyślałeś, że teraz to już cała żużlowa Polska będzie tolerowała ten Wasz brak zorganizowania. Bo Wam się należy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.