Wątek dotyczący artykułu

Aleks Jovičić - Bez kasku: Nie sędzia był tu lisem

"Jaskółki" miały polecieć wysoko, a właściwie bez problemu przelecieć każdego rywala. Już byliśmy tacy ciekawi, czyje skrzydła rozwiną się bardziej.

przeczytaj cały artykuł


jevis

Autor nieźle się popisał (czyt. opisał). Celem tego artykuł było chyba wybielenie Aniołów i zbesztanie wszystkich i wszystkiego za ... całokształt!
Cytując głównego Gajowego i najjaśniejszego Wodza naszego: "prawda jest arcyboleśnie prosta"! Ani regulaminowe ZZ za Vacula, ani spóźnienie Hancocka z jego przygodami (z samolotem, policją , monitoringiem telefonicznym toruńskich działaczy a także "stojącymi" - czyt. blokującymi autami) nie kwalifikują się do miana skandalu!
Skandalem natomiast jest druga odsłona widowiska, która miała miejsce tego dnia na toruńskim kurniku. To działacze toruńscy nie chcieli by mecz się odbył! Cieślak zaproponował złożenie przez obydwa kluby wspólnej petycji do sędziego o umożliwienie rozegrania meczu ale Toruń odmówił!!! Stępniewski wywierając presję na sędziego za wszelką cenę dążył do wygranej walkowerem!!! To są fakty! Myślę, że i sędzia i torunianie wiedzieli jakim składem na ten moment dysponowali tarnowianie i jaki jest ich dolny KSM! Na co liczyli podejmując taką decyzję? Na zamieszanie w ekipie tarnowskiej, zagmatwany regulamin i w efekcie brak protestu tarnowian? Szczytem hipokryzji jest robienie z Cieślaka potwora a z kierownika Jaskółek współwinowajcą skandalu! W kontekście tych wszystkich wydarzeń, podłością w stosunku do skrzywdzonych gości była również propozycja torunian by w zamian, ku uciesze kibiców ... rozegrać mecz towarzyski!!!
Na koniec próba odpowiedzi na pytanie autora: "kto zapłaci zawodnikom za przyjazd, Unibaksowi Toruń za organizację meczu"? Jak myślicie, kto powinien ponieść koszty? Ci którzy meczu nie chcieli, czy ci, których próbowano oszukać i jednocześnie zgodnie z regulaminem (w przypadku walkowera) obciążyć kosztami?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Silnoręki

Kup Przegląd sportowy. Tam są wszystkie ploty o telefonach do Hancocka, specjalnym zatrzymywaniu i innych tarnowskich bzdurach zdementowane. Nie siej plot jak baba bo tylko się ośmieszasz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jevis

Gdybyś umiał czytać między wierszami zrozumiałbyś, że nie biorę na poważnie "przygód Hancocka". Odniosłeś się do "tarnowskich bzdur" ale sprytnie przemilczałeś rozgrywki przy stoliku, typu: uwalimy mecz walkowerem, regulaminowo obciążymy przeciwników kosztami a chwilę później zafundujemy naszym kibicom radosne "igrzyska" czyli ... mecz towarzyski!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adi Toruń

Nie chce Cię obrażać ale pomyśl trochę. Przytoczę Ci część Twojej wypowiedzi: " Myślę, że i sędzia i torunianie wiedzieli jakim składem na ten moment dysponowali tarnowianie i jaki jest ich dolny KSM! Na co liczyli podejmując taką decyzję? Na zamieszanie w ekipie tarnowskiej, zagmatwany regulamin i w efekcie brak protestu tarnowian? " Z myśleniem chyba nie jest u Ciebie najlepiej. Co do artykułu to uważam, że jest trafny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.