Wątek dotyczący artykułu

Aleks Jovičić - Bez kasku: Nie sędzia był tu lisem

"Jaskółki" miały polecieć wysoko, a właściwie bez problemu przelecieć każdego rywala. Już byliśmy tacy ciekawi, czyje skrzydła rozwiną się bardziej.

przeczytaj cały artykuł

fotomaniak

Prawdziwe słowa o zachowaniu Pana Cieślaka!!!!!

Atmosferę rywalizacji toruńsko-tarnowskiej w ostatnich dniach podgrzewał menedżer Azotów Tauronu, Marek Cieślak. Szkoleniowiec kadry narodowej nie ukrywał, że winni całej tej sytuacji są torunianie. Twierdził, że działacze Unibaksu naciskali na sędziego, by nie doszło do meczu i że skutecznie utrudniali dotarcie na stadion Gregowi Hancockowi. - Jak to czytałem, nie mogłem uwierzyć. Jestem pewien, że nikt nie robił niczego, by przeszkodzić Amerykaninowi w dotarciu na stadion. Poza tym trener Cieślak niech najpierw sam się uderzy w pierś - powiedział Gajewski. - W 1995 roku jechaliśmy na mecz w Częstochowie. Trenerem Włókniarza był wtedy pan Cieślak. Już od momentu wylądowania na lotnisku Marka Lorama działy się niesamowite sytuacje. Po latach dowiedziałem się, że było to celowe, by uniemożliwić temu zawodnikowi występ w meczu przeciwko Włókniarzowi - powiedział były menedżer Unibaksu. - Mieliśmy trzy kontrole na drodze. Policja oprócz rutynowej, dokładnie sprawdzała samochód i trwało to naprawdę dłużej niż powinno. A kiedy już byliśmy pod samym stadionem, zamknięto nam bramy. Dlatego dziwię się, że ten człowiek teraz opowiada takie rzeczy - stwierdził Gajewski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mesjasz

Czytałem to przed chwilą na torun sport i potwierdzam ! To jest b.mały procencik przekrętów jakich się dopuścił Cieślak w czasie całej kariery trenerskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.