Wątek dotyczący artykułu

Frekwencja w polskich halach odc. 2

W 2. kolejce spotkań PGNiG Superligi najwyższą frekwencję na trybunach odnotowano w Mielcu, gdzie szlagierowy pojedynek Tauron Stali z Orlen Wisłą Płock śledziło na żywo około 1800 widzów.

przeczytaj cały artykuł


ABCDE

Następny sezon może być fajny; POJEMNOŚĆ HAL SPORTOWYCH
1 Płock;5500
2 Kielce;4200
3 Głogów;2500
4 Mielec;2000
5 Kwidzyn;1500
6 Zabrze;1000
plus przy takim układzie 4 mega fajne hale
7;Szczecin 5000 -nowa hala w trakcie budowy
8;Gdańsk 10000-awans Wybrzeże
9;Wrocław 3000- awans Sląśk
10 Legionowo 2028-awans KPR

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Danzig

w przypadku awansu Wybrzeża jest mało prawdopodobne, że mecze będą rozgrywane na ErgoArenie. prawdopodobnie bedzie to dotyczyć tylko spotkań, którym będzie towarzyszyć największe zaintersowanie. klub chce iść drogą modelu niemieckiego, mając do dyspozycji 2 hale w zależności od zaiteresowania będzie rozgrywał mecz właśnie na ErgoArenie lub na obecnym obiekcie czyli hali AWFiS - pojemność ok. 1.700-1.800. takie przynajmniej do niedawna było stanowsko klubu. w razie czego jest jeszcze hala Olivia na ok.4.500 miejsc. myślę, że w przypadku Gdańska nie ma problemu z infrastrukturą, trzeba teraz zacząć myśleć nad zapełnieniem hal. co do innych hal, to myślę że w przypadku awansu Gdyni (czego akurat im po sportowemu nie życzę, chyba że rok po nas lub z baraży) to graliby pewnie na HWS na 4.000. tak więc w 1 lidze są wcale nie gorsze obiekty niż w superlidze. tak naprawdę nowowczesne obiekty w suprelidze są 2: w Płocku i Kwidzynie, trzeba poczekać na szczecin i dalej na Lubin.tak więc obecne kluby 1 ligowe po wejściu w tej kwestii raczej podniosą poziom, w przypadku oczywiście awansu tych o których pisałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.