Wątek dotyczący artykułu

Martin Vaculik wrócił na tor

Po krótkiej przerwie, w czasie której Martin Vaculik szukał przyczyn problemów z ciśnieniem i nerkami, Słowak wrócił na tor. We wtorek odbył on trening w Żarnowicy.

przeczytaj cały artykuł

Kiper60

Kombinatorzy z Tarnowa! Mam nadzieje, ze Gorzow was osmieszy w finale i ze sprawiedliwosci stanie sie zadosc! Vaculik stracil u mnie wszelki szacunek, ze dal sie wmanewrowac oszustowi Cieslakowi w jego brudne gierki. Przeciez to jest tak grubymi nicmi szyte, ze szewc by im nie dal rady! Nie boicie sie tam w Tarnowie, ze mu cisnienie skoczy w czasie meczu? Jak mozna tak narazac zawodnika? Cisnienie 160, to smieszna sprawa, wystarczy mala tabletka, Lacipil lub Lorista i po sprawie. Ludzie zyja z tym latami! No ale Vacul zazyl lek pod nazwa Zetzex. Nagle u Vaculika teraz wykryli chorobe? I nagle wszystko w odpowiednim momencie wrocilo do normy? Co za przypadek, co za zbieg okolicznosci! Mam nadzieje, ze to sie na was zemsci i ze nie zdobedziecie zlota, bo nie jestescie godni. A nawet jak sie uda, to pozostanie smrod z wielkiej kupy, ktory bedzie sie za wami ciagnal latami. ZLIKWIDOWAC ZZ! To instrument dla kombinatorow i oszustow typu Tarnow i ZG.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
uTar

Gdyby nie było ZZ-ki to dopiero wtedy dostali byście baty. Bo kto by pojechał za Sullivana? Zombik? Mielbyśćie wtedy KSM?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

O której Z/Z piszesz? Jaki Ząbik (nie "Zombik")? I wreszcie, napisałeś co myślałeś, czy tylko zaistniałeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
risto

Gdyby nie zz-tki za Vaculika to przypuszczam że o batach byś nawet ze wstydu nie pisał bo dotyczyły by na pewno nie Apatora.
Policz ile my zrobiliśmy za Ryana a ile on robi na Motoarenie, potem zrób to samo z Martinem. Jesteście w finale i gratulacje, ale czy czujecie że naprawdę zasłużyliście i byliście lepsi? Dla mnie mimo niedosytu to Apator był lepszy w dwumeczu i to się dla mnie liczy. Porównaj tą sytuacje i odpowiedź sobie o jaki medal walczylibyście gdyby u Was nie było Kołodzieja albo Hancocka. Nawet bez Ryana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
UTmichal

co ty typie gadasz??? jak apator był lepszy?? w Tarnowie dostał sześcioma - był lepszy??? w Toruniu remis - był lepszy?? no k*********** gdzie??? haha ha gdyby martin jechał to zrobił by swoje bo jest w świetnej formie co pokazuje w ligach i gp!!! zastanów się później komentuj. Tarnów wygrał rundę zasadnicza z dużą przewaga i to oni jak najbardziej zasłużyli na finał a nie Toruń który fartem wtargnął do PO :)) ZAZDROŚĆ, ZAWIŚĆ??:D:D:D pozdrawiam i zapraszam do Tarnowa na największe żużlowe święto w tym roku!! haha

| Odpowiedz
blokuj
rubens-tarnów

lekarz,anestezjolog się znalazł po 7miu fakultetach z medycyny!!!...itp...i nie nazywaj ludzi oszustami publicznie, bez dowodów winy,bo za to mozna posiedzieć...-na cisnieniu....!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.