Wątek dotyczący artykułu

Rusza przedsprzedaż biletów na finał Enea Ekstraligi

Już za niespełna dwa tygodnie Stal Gorzów i Azoty Tauron Tarnów rozpoczną finałową rywalizację o Drużynowe Mistrzostwo Polski. Gorzowski klub rozpoczyna przedsprzedaż biletów na pierwszy pojedynek.

przeczytaj cały artykuł

mędrzec

Tak tak drogo, łatwo nie będzie , wiem że tanio skóry nie sprzedacie i dla tego szczerze Tarnowianie gratuluje wam tego srebra :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
SGW

Chciałem właśnie taki finał po meczu u was i jest.Wygramy będę się cieszył,przegramy też będę się cieszył i pogratuluję wam.Pozdrawiam i zapraszam na Jancarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SGW

W naszych stronach to jest normalka,a u was to pewnie szok.Wygra lepszy,a kto?To się okaże,liczę na powtórkę z rundy zasadniczej,a jeśli nie wyjdzie,cóż i tak będę zadowolony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
rubens-tarnów

spoko,żaden szok!no ale kto przyjedzie do nas to będzie miał szansę(o ile czegos nie zmienią na rewanż,ale to zalezy..?)trochę zaoszczędzić na bilecie,zawsze to te 3dychy do przodu!cha!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Speed58

Widzisz...mając,jak zapewniasz srebro,da się kupić i złoto,majętnych ci u nas nie brakuje,chociażby z tego względu jadę,bo mnie na to stać,a jadę z Hamburga na mecz swojej drużyny i tak od 20 lat...zatkało kakao?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.