Wątek dotyczący artykułu

Sędzia Piotr Lis zawieszony!

W środę w Poznaniu obradowała Główna Komisja Sportu Żużlowego. Jednym z punktów posiedzenia było rozpatrzenie sprawy arbitra Piotra Lisa.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
rubens-tarnów

ok.spokojnie bez emocji,takich jak Stępniewski znajdziesz równiez w wielu innych zespołach-uwazam,że wine ponosza głowni moderatorzy odpowiedzialni za całość przepisów dotyczących rozgrywek żużlowych w naszym kraju,od czego oni sa?widAC OD TEGO ABY BRAC PENSJĘ I MAKSYMALNIE UTRUDNIAĆ NORMALNE ROZGRYWANIE ZAWODÓW poprzez wymyślaniwe bzdurnych i na maksa komplikujących sprawę przepisów!bo pewnie nie mozna by było prosciej i lepiej....mozna.....tylko,że po znajomościach tam co niektórzy siedza,BO ŁATWA KASA!!!CÓŻ LIS DAŁ SIĘ TAMK JAKOŚ OGRAC I FORMALNIE KARA MUSI BYĆ,chociaż on to chyba-jeżeli popatrzymy na całokształt sprawy-to powinien wnioskować o zawieszenie np.takiego kowalskiego,dalej stępniewskiego...itd...itp...ale to trzeba mieć prawnika z jajami i kase!!!na to....więc wracamy do punktu wyjścia i tryle!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.