Wątek dotyczący posta na blogu

Adam Małysz,Agnieszka Radwańska .co ich łączy,a co dzieli??

użytkownik usunięty

Adam Małysz- rocznik 1977. Były już skoczek narciarski. 4 –krotnuy medalista olimpijski(3 srebrne i brązowy medal), 4-krotny mistrz świata ,ponadto srebrny i brązowy medalista MŚ, 4 –krotny zwyciężca Pucharu Świata,co stawia go na szczycie pod tym względem razem z Matti Nykanenem,pierwszy i na razie (…)

przeczytaj cały artykuł

Ten Sybil

Jestem autentycznie przejęty Twoim zaangażowaniem. Podoba mi się ten aspekt Twojego wpisu. Ale też uważam, podobnie jak inni koledzy, że dobrze jest nie mieszać polityki do sportu. Zwłaszcza, że sprawy, o których mówisz są znane od wieków. Wystarczy postudiować, nawet hobbystycznie, historię (np. starożytnego Rzymu). Faktycznie, dwójka o której mówisz jest wyjątkowo skromna, pracowita, charakterna. Plus Justyna K., która też może być wzorem sportowca. Popieram. Z małym zastrzeżonkiem, wiadomym.. Ale kontrowersyjny na pewno nie jesteś. Wielu takie wyraża poglądy. Na marginesie, wystarczy być warszawiakiem, żeby ci dokuczano, ile razy na n forum ES i tutaj (sporadycznie), siedziałem jak mysz pod miotłą, nie przyznając się :). Trochę żartuję, a trochę nie:)) A Ty lubisz warszawiaka?? Sprawa patriotyzmu? W zasadzie się zgadzam, zwłaszcza, że nie widzisz w nich, jak piszesz "herosów"..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Jankus1110

dobrze jest nie mieszać polityki do sportu

Uściśliłbym to: dobrze nie wykorzystywać sportu do propagandy politycznej. Agnieszki poglądy na politykę, historię i religię są jej sprawą, a że sama odcina się od partii, nie wypowiada na temat historii i nie jest papieżem, nie widzę nic zdrożnego w tym, że coś tam publikuje na swojej stronie internetowej. Każdy ma do tego prawo - tym bardziej, jeśli nie nawołuje do nienawiści, nikogo nie atakuje etc.
Podejrzewam, że moje zapatrywanie na świat różni się od jej tak, jak trawa wimbledońska z lat 80-tych od paryskiej mączki, ale ma prawo do własnego zdania i chodzenia, gdzie chce. Lepsze zawsze to, niż żeby miała siedzieć przy kompie i napinać się w internecie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Piszesz "z zastrzeżeniem wiadomym" ,a jednak nie wiem o co chodzi konkretnie(może nie jestem zbyt kumaty,a może nie jestem pewny) i chętnie bym dowiedział:)
Czy lubię Warszawiaka?? A dlaczego nie,mogę powiedzieć ,że mam jednego bardzo dobrego kolegę rodowitego Warszawiaka. Dla mnie nie jest to istotne skąd ktoś pochodzi tylko jaki jest.
Co do komentarzy to jedno muszę zaznaczyć Nie jestem za mieszaniem polityki do sportu i zbytnim zaangażowaniem się sportowców w politykę. Oni muszą być dyplomatami,bo przychodzi im współpracować z różnymi środowiskami politycznymi. Dla przykładu Adam Małysz w ciągu dekady spotykał się z trzema Prezydentami RP.
Kolejna sprawa - Isia i jej sukcesy- wątpię by była w stanie dorównać Graff czy Navratilovej ,to raczej nierealne,ale wygrywając jednego czy dwa Wielkie Szlemy na pewno zapisze się w historii tenisa,tak samo jeśli zostanie kiedyś nr1 , do tej pory tych pań w erze open było podajże 20,więc to dość elitarne grono.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.