Wątek dotyczący posta na blogu

Adam Małysz,Agnieszka Radwańska .co ich łączy,a co dzieli??

użytkownik usunięty

Adam Małysz- rocznik 1977. Były już skoczek narciarski. 4 –krotnuy medalista olimpijski(3 srebrne i brązowy medal), 4-krotny mistrz świata ,ponadto srebrny i brązowy medalista MŚ, 4 –krotny zwyciężca Pucharu Świata,co stawia go na szczycie pod tym względem razem z Matti Nykanenem,pierwszy i na razie (…)

przeczytaj cały artykuł

Jankus1110

Bardzo sobie cenię Twoje wpisy. Są szczere bez pretensji do "bolesności" czy ekshibicjonizmu.

Śledzę karierę Agnieszki Radwańskiej niemal od początku i od razu wiadomo było, że raczej nie jest to kandydatka na mistrzynię wszech czasów (chodzi mi o bycie w historycznej elicie tego sportu). Oczywiście - pewne elementy ma na poziomie wybitnym, ale aby zostać mistrzem, który zdobędzie kilka tytułów wielkoszlemowych i dominować nad najbliższymi konkurentami, trzeba dysponować cechami, których w grze Agnieszki raczej dotąd nie było.
Kiedy Isia zaczynała grać w tourze, dla mnie było wiadome, że ma wielkie szanse być lepszą tenisistką niż Magda Grzybowska i takie właściwie miałem odnośnie niej kibicowskie marzenia, które spełniła dość prędko, bo awansowała do Top20 w ciągu bodajże dwóch lat od przejścia na zawodowstwo i utrzymuje się tam do dziś.
Co sprawia, że ludzie emocjonują się jej działaniami teraz bardziej niż wcześniej? Myślę, że nie tylko jej sukcesy, ale i to, że potrafi swoim widzom ciągle pokazywać coś nowego i nie mam na myśli tylko nowych rozwiązań na korcie, ale także skok, jaki dokonał się rok temu. Jako jej kibic chciałbym wierzyć, że to jeszcze nie koniec jej możliwości, ale czy tak będzie, to już całkiem sprawa przyszłości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

tu ekshibicjonista:), mi sie wydaje ze na ten skok Agnieszka byla gotowa juz wczesniej, ze niepotrzebne byly te dwa lata bez zadnego tytulu, i dlatego ten skok przyszedl od razu po zmianie trenera, mi sie wydaje zreszta czesto o tym pisalem, ze zrodlem tego mini kryzysu Agnieszki, stania w miejscu pod koniec pierwszej 10. bylo wypalenie sie ukladu zawodniczka - tata trener, ze zle reagowali na siebie w czasie meczow, zwlaszcza w chwilach trudnych gdy trzeba sie bylo wpelni skoncentroac na grze, i dlatego wyniki przyszly od razu z nowym trenerem, ktory nie denerwowal jej uwagami w czasie gry. to wg mnie bylo glownym powodem kolejnego przelomu do ktorego Agnieszka byla gotowa znacznie wczesniej

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ort222

Tata Radwanski z wielkim dla niego szacunkiem wtedy ciagle narzekal na slaba psychike Agnieszki ( pamietasz o zakladzie zamknietym), a bylo dokladnie odwrotnie to tata trener nie wytrzymywal psychicznie trudow meczow, zwrotow akcji i wprowadzal nerwoWOsc do gry podopiecznej

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.