Wątek dotyczący artykułu

Ogromna sensacja w derbach Gdańska - relacja z meczu Wybrzeże - SMS ZPRP

Faworyzowani szczypiorniści Wybrzeża przegrali w spotkaniu derbowym z SMS-em 21:25. Bohaterem meczu był bramkarz gdańskiej szkoły Adam Morawski, który wiele razy wybronił zespół przed stratą bramki.

przeczytaj cały artykuł

trzeźwy

SMS zagrał solidnie i skutecznie, Mocno w obronie . Brawo dla bramkarza. Wybrzeże za dużo strat i obijania bramkarza w kontrze. atak pozycyjny powolny i ospały. Niestety ani Głębocki ani Chmieliński w bramce wybrzeża nie pokazali ani połowy swoich umiejętnosci. Dla trgo taki wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dummyking

w sumie Chmieliński długo nie pograł. A powinni dać mu więcej szans, ponieważ to byli chłopcy 94 a on na spokójce by pocisnął;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.