Wątek dotyczący posta na blogu

Adam Małysz,Agnieszka Radwańska .co ich łączy,a co dzieli??

użytkownik usunięty

Adam Małysz- rocznik 1977. Były już skoczek narciarski. 4 –krotnuy medalista olimpijski(3 srebrne i brązowy medal), 4-krotny mistrz świata ,ponadto srebrny i brązowy medalista MŚ, 4 –krotny zwyciężca Pucharu Świata,co stawia go na szczycie pod tym względem razem z Matti Nykanenem,pierwszy i na razie (…)

przeczytaj cały artykuł

wislok

Sorry, Eugene_64 :) Bo teraz się pojawił drugi minus i to omyłkowo moja sprawka :) Chciałem zobaczyć czy jest możliwość podglądu na swoim blogu kto jak ocenił i mi zapisało drugi minus,ale co najlepsze -nie mam możliwości tego zmienić,co jest kuriozum,bo mogłem chcieć wcisnąć like,a nacisnęło mi się minus,a przy like mam możliwość ich usunięcia ,a przy minusach nie.. To dziwne i niezrozumiałe. Ale to pokazuje,że możliwe są pomyłki ludzi i nie ma się co przejmować minusami,bo nie wiadomo skąd się biorą..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Nieprawda kolego. Nie wiem kto usunął twój wpis na blogu,na pewno to nie była moja osoba. Może ktoś z moderatorów czy ktoś tego typu. Ja na pewno niczego nie usuwałem. Co jak co ,ale cenzura jest mi obca. Spokojnie możesz napisać jeszcze raz co myślisz,a Twoje zdanie było krytyczne względem Małysza ,ponieważ udzielił wypowiedzi w sprawie katastrofy smoleńskiej,uważasz,że się zeszmacił i tyle,bo chciał mieć pieniądze i przypodobać się tym co mają pieniądze i wyraziłes nadzieję,że Isia pozostanie wierna swoim ideałom i się nie sprzeda.. Nie cytuję dosłownie,bo nie pamiętam,ale taki był sens twojej wypowiedzi mniej więcej. Ja na pewno niczego nie usuwałem.Powiem więcej,że ja też przyjąłem tą opinię Małysza z mieszanymi uczuciami,ale jest wolnym człowiekiem i ma prawo wygłaszać różne opinie,tak jak i my na forach,w komentarzach .
Zresztą widzę,że jest możliwość reakcji,bo mój przypadkowy minus dla Eugene_64 zniknął tak jak i ten pierwszy,więc nie jest tak,ze ja tu jestem wyłącznym panem i władcą.
@TomaszJ nie wiem,ale nie widziałem żadnego krzyżyka i takiej opcji,nie wiem może jakieś błędy w portalu są.
Przepraszam jeszcze raz Eugene_64 i mam nadzieję,że się nie gniewa.
Dziękuję za wszystkie opinie i komentarze :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanzuk

Byłem przekonany że na tym blogu moderujesz komentarze Ty.Jeżeli tak nie jest to zwracam honor a mojego komentarza nie będę powtarzał bo jednak jacys cenzorzy czuwają i znów mnie usuną.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.