Wątek dotyczący artykułu

Zabrzanie zmiażdżeni - relacja z meczu Tauron Stal Mielec - NMC Powen Zabrze

W meczu 4. kolejki PGNiG Superligi NMC Powen Zabrze uległo w Mielcu tamtejszej Tauron Stali 24:38. Mecz niemal od początku nie układał się po myśli zabrzan, którzy po kwadransie gry przegrywali 5:10.

przeczytaj cały artykuł

jendker83

Jak dla mnie Stal jako produkt sprzedaje się sama, co widać po wynikach, jakie zespół osiąga. Naprawdę myślisz, że kogokolwiek przyciągnie na halę możliwość otrzymania smyczy czy cukierka???
Choć przyznaję, że problem istnieje i są rzeczy, których w naszej hali mi brakuje. Kolega zaprosił mnie raz na mecz hokeja do Sanoka - jak to jest, że tam można na hali kupić piwo czy kiełbaskę? Tam to nikomu nie przeszkadza? Przecież nikt jednym czy dwoma jasnymi się nie upije...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
marcinmielec

Przecież mówimy o tym samym. Tylko że ja o cukierkach, a Ty o piwie. Trzeba ludziom zorganizować jakieś atrakcje na hali, bo teraz to tylko papieros w przerwie...

O widzów trzeba zadbać, tu działają zasady marketingu. Samo się nie zrobi, trzeba trochę inicjatywy. Jak nic się nie zmieni to będzie chodzić po 1000 osób. Tak to niestety działa...

Zapraszam na bloga: http://sportwmielcu.blogspot.com/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.