Wątek dotyczący artykułu

Piotr Paluch dla SportoweFakty.pl: Celujemy w złoto. Bez napinki

W niedzielę żużlowcy Stali Gorzów rozpoczną walkę o mistrzostwo Polski. W lubuskiej ekipie nie ma żadnych kontuzji, więc przed rywalizacją z Azotami Tauronem nie brakuje optymizmu.

przeczytaj cały artykuł


Bajek

Szanowne Koleżeństwo, a zwłaszcza ci - najbardziej krytycznie wypowiadający się o gorzowskim torze; Panowie Dobrucki i Panie Senatorze "cała Polska napier...." oraz trenerze kadry narodowej, a przede wszystkim Unii Tarnów - dedykuję Wam cytat z części wywiadu Zenona Plecha jaki jutro ukaże się na łamach PS. Myślę, że jakikolwiek dodatkowy komentarz jest absolutnie zbędny:
PS:
Tor w Gorzowie jest trudny technicznie. Przy specyficznym przygotowaniu nawierzchni robi się na nim niebezpieczne, kleisto-żwirowe podłoże, po którym trudno jechać.
Zenon Plech:
Złej baletnicy wszystko przeszkadza! Dobry zawodnik wszędzie da sobie radę i nie będzie szukał tanich wykrętów. Proszę zobaczyć, jak szarżuje w Gorzowie Niels Kristian Iversen. Gollob, gdyby miał sprzęt dopasowany do tej nawierzchni, też by tam pojechał. Zapominamy, że żużel jest sztuką. Nie wystarczy odkręcić gaz na starcie i zamknąć na mecie. W międzyczasie, pokonując cztery kółka, trzeba myśleć.

Życzę dobrej Nocy...:-) :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic45

SKOŃCZ PIEPSZYĆ BAJKI - SKORO TOR JEST NIEBEZPIECZNY TO TRZEBA GO ZAMKNĄĆ I HONOROWEGO Z PALUCHEM POGONIĆ , A PLECH TO TAKI EKSPERT JAK Z CIĄGNIKOWEGO MENADŻER IDŻ SIĘ POŁÓŻ I POMYŚL

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bajek

Piękny komentarz....potwierdzający nie tylko twoje nieuctwo ale i zero szacunku dla autorytetów... Ponadto widać, że dobrze cię trafiło... Ale tak to jest z prawdą... Zwykle boli najbardziej.... :-) :-)
Poproszę o jeszcze jakąś reakcję "na poziomie"... :-) :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.